ניתוחים פלסטיים הפכו בעשור האחרון גם לנחלת הגברים. הכירורגיה הפלסטית מציעה היום מגוון ניתוחים פלסטיים לגברים אשר מטרתם, באופן זהה לנשים, לשפר את המראה החיצוני ואת איכות החייםdovklein2513
ד"ר קליין מציע שיטות מתקדמות למראה צעיר ורענן יותר, במינימום כאב והחלמה מהירה. אחוז הגברים שפונה לניתוחים פלסטיים הוא כ-22 אחוז מכלל האוכלוסייה. מספר זה נמצא במגמת עליה בשנים האחרונות.

פיסול הפנים ללא ניתוח ומתיחת פנים
אנו נחשפים בקליניקה שלנו ליותר ויותר פניות מגברים בין הגילאים 40-75 הרוצים לשפר את מראה הפנים. אותם גברים סובלים מפנים שמוטות ו'נפילה' של אזור הלחיים והלסת. הם מרגישים (כמו הנשים) שהעור הרפוי והצוואר המקומט מפריעים להם לסגנון החיים הצעיר שהם אימצו. כיום רוב הגברים בגילאי אמצע החיים ממשיכים לעבוד לבלות ולחיות חיים רגילים אך מראה פניהם "מסגיר" אותם. תופעה נוספת קיימת, גברים המרזים מספר קילוגרמים לא מבוטל והם מרגישים שהפנים נפלו להם עקב ההרזיה, ונוצרה תופעה של עור עודף.

כיום, בעידן של איכות חיים גבוהה ואורך חיים נכון גם לגברים יש זכות ורצון להראות יפה בגיל מבוגר. כ-15 אחוז מכלל הגברים פונה לניתוחים פלסטיים באזור הפנים. ישנם גברים המעדיפים לעבור פיסול הפנים ללא ניתוח. תהליך פיסול הפנים מתבצע תוך שימוש בשילובים מגוונים של חומרי מילוי והזרקה שונים בסמיכויות שונות ובעומקים שונים בעור. על ידי כך ניתן להגיע למקסום התוצאה. טכניקה זו מאפשרת העלמת קמטים סטטיים ודינמיים ומילוי שקעים בפנים: הדגשת עצמות לחיים, מילוי שקעים ברכות ,מילוי לחיים התחתונות ובקמטי הבעה נאזולביאליים, הרמת זוויות פה נפולות והדגשת סנטר נסוג. כמו כן, בהליך זה ניתן לעצב את קו הלסת הנפול ולתקן א- סימטריות מולדות בפנים. השילוב בין הדגשת תווים מסוימים להסתרתם של קמטים או טשטוש קווים שאינם מחמיאים, משיג תוצאה אופטימלית ויפה ולא לשווא נקרא 'פיסול פנים'.

שיטת ד"ר קליין לניתוח פנים לגברים מעט שונה משל הנשים, היות וצריך לשמור על קו הגילוח ליד האוזן. לכן פיתח ד"ר קליין שיטה בה הוא מותח את העור ולא פוגע בקו הגילוח. התפרים הם נמסים כך שלאחר שבועיים הפציינט חוזר לשגרת חיים. קיימת מתיחת פנים ממוקדת לאזורי הנפילה המתוארים, המיני-ליפט. מתיחת פנים חלקית וממוקדת, כך שמותחים ומשפרים את אזור הלחיים, מחדדים את קו הלסת ומסירים עור עודף (ושומן) מאזור הסנטר והצוואר העליון. קיימת אופציה נוספת אשר ד"ר קליין פיתח ומתאימה לגברים, הבייבי-ליפט- מתיחת פנים חלקית אשר מרימה את הלחיים ובכך מטפלת באזור הפנים, ללא מעורבות הצוואר. זה ניתוח יותר פשוט וקצר, המתאים לנשים וגברים המרגישים שנפילת הפנים והצוואר עוד לא בשיאה אך העור החל להתרופף באזור הלחיים וקו הלסת. בניתוח זה ההחלמה יותר קלה, והמטופל יכול לחזור לפעילות שגרתית לאחר שבוע.


הרמת גבות
בדומה למתיחת הפנים, גם ניתוח להרמת גבות נועד לסלק עודפי עור ולמתוח את אזור הגבות והצדעיים כדי לרענן מראה עייף ומבוגר. לגברים, הצלקת ממוקמת ומוסתרת מעל הגבה ולא בצידי הרקות בשל נסיגת שיער אופיינית לגברים.
ניתוח עפעפיים.
ניתוח נפוץ ביותר לגברים אשר רוצים להסיר עודף עור באזור העפעפיים אשר נותן אפקט מיידי של רעננות ועיניים חיוניות וצעירות יותר. לעיתים הניתוח מבוצע מסיבות רפואיות בהן העור העודף מקשה על הראייה.


ניתוח אף
ד"ר קליין דב פיתח מכשיר חדש לניתוחי אף, הקרוי על שמו, אשר רשום כפטנט על ידי חברת סטורץ הגרמנית. המכשיר שפותח מאפשר דיוק מרבי ועיצוב אפים בעלי מראה טבעי יותר. בנוסף, טכניקה זו מייצרת פחות דימומים.
כיום, הודות למכשיר, הניתוח מתבצע כולו דרך הנחיר תוך הימנעות מחתכים וצלקות. מחקרים הוכיחו כי כיום המגמה האסתטית נוטה לכיוון אף ישר וטבעי יותר מאשר סולד במיוחד. המכשיר החדש מאפשר דיוק רב ושיוף עדין של האף לקבלת מראה טבעי ופרופורציוני לשאר הפנים.
יתרונות אלה חשובים בייחוד לגברים, אשר מטבע הדברים מעוניינים בעיצוב אף גברי וטבעי ביותר. ניתוח אף הוא ניתוח פופולארי ומקובל בקרב גברים, כ-20% מהגברים פונים לניתוחי אף.
שתל סנטר
לסת גברית מעוצבת הוא אחד הניתוחים המבוקשים ביותר לגברים כיום. ניתוח לעיצוב הסנטר נועד לגברים בעלי סנטר נסוג או קו לסת לא חד. בעזרת שתל סיליקון מוצק אשר מוחדר אל תוך הפה ניתן לעצב סנטר גברי יותר. הניתוח מתבצע בהרדמה מקומית.


מתיחת בטן
מתיחת בטן הינה הליך רפואי שמתבצע באזור הבטן על מנת להסיר עודפי עור ושומן, לחזק את השרירים ולהעלים או לשפר צלקות בבטן התחתונה.
בניתוח זה נעשה חתך אופקי בתחתית הבטן בצמוד לקו שערות הערווה. שרירי הבטן מחוזקים בעזרת תפרים וכל בקע או חולשה מתוקנים. נעשה חתך סביב הטבור והוא נשאר במקומו.
גברים רבים סובלים מתופעה של כיס עור/עור עודף בבטן התחתונה. בניתוח למתיחת בטן ניתן להיפטר מעודפי עור אלה ולהנות מבטן גברית ושרירית.

גניקומסטיה
תופעת הגדלת שדיים בזכרים קרויה גניקומסטיה.Gynecomastia. תופעה זו שכיחה ( 60 -40 אחוז) ומקורה בצמיחת יתר של רקמות השד והשומן בשד אחד או בשניהם, עקב עודף אסטרוגן (הורמוני מין נשיים).
למרות שאין בתופעה כל סכנה, היא גורמת מבוכה ותסכול רב. בניתוח מוסרים השומנים והרקמות מהחזה ובמקרים קיצוניים מוסר אף עודף עור. התוצאה היא חזה שטוח יותר, מוצק יותר ובעל קו מוגדר יותר.
ישנן שתי אפשרויות לניתוח, התלויות בנתונים של כל מטופל: אחת היא שאיבת שומן מאזור החזה, והשנייה היא הקטנה/כריתה של בלוטת השד.
במידה ובוחרים באופציה של ניתוח שאיבת שומן, נעשה חתך זעיר דרכו מוכנסת מחט השואבת את השומן בפעולת וואקום. פתח כניסת המחט מחלים תוך מספר שבועות ואין צלקת נראית לעין.
האופציה של כריתת הבלוטה מערבת חתך ניתוחי בגבול התחתון של העטרה. במקרה זה, דרך החתך מתבצעת כריתה/הקטנה של הבלוטה ותפירה של האזור.
בשתי הדרכים מוסר השומן העודף, אך יש להתאים את הניתוח האופטימאלי למטופל.

התוכן והפרסום באתר אינו מהווה תחליף להיוועצות ישירה עם איש מקצוע מתאים באשר לטיפול הנדרש ו / או לקשר בלתי אמצעי בין רופא למטופליו. ייעוץ רפואי מקצועי יהיה תלוי לעולם בנסיבותיו האישיות של כל מטופל ולכן תמיד מומלץ לקיים בדיקה ו / או התייעצות ישירה לברור המצב הרפואי הפרטני. אין להסתמך על המידע המפורסם באתר - בכל מקרה, השימוש בתכני האתר הינו על אחריותך בלבד.