איפור עיניים יכול לשדרג את ההופעה שלך בקלות והדרך ליצור אפקט מרשים היא להדגיש אותם על ידי הריסים. אז איך עושים את זה? הנה כמה הצעות
הסוד של איפור מחמיא הוא מצב שבו כל אברי הפנים מתכתבים אחד עם השני. זה אומר שבמקום להסתפק בשכבת מייק אפ ובשפתון, את חייבת להקדיש זמן ומחשבה גם לאיפור עיניים. בתוך כך, הדרך לשדרג איפור עיניים היא להדגיש אותם באמצעות הריסים.

הנה למשל כמה אפשרויות איפור ריסים שמתוכן את יכולה לבחור את השיטה שהכי מתאימה לך:
1. מסקרה לריסים
מסקרה דו צדדית עמידה במים תאפשר לך לעבות ולעגל את הריסים באופן אקזוטי שמתאים גם לקיץ. עוד קודם לכן, תוכלי להשתמש בעפרונות ואייליינר כדי לתחום את העיניים ולמרוח צלליות בגוון בהיר או בגוון העור כדי לטשטש פגמים וקמטים.
המסקרה עוזרת לעיניים עייפות להיראות גדולות ואפשר להשתמש בהן על מנת להאריך את הריסים, לעבות או לעגל אותם. אם את בעניין של ריסים נפוחים, יש גם מסקרות שמועשרות במולקולות קולגן ובפיגמנטים שתפקידם לחזק את הצבע השחור.

2. הדבקת ריסים
הדבקת ריסים היא פתרון טיפוח קבוע יותר שבו את יכולה להשתמש אחת לתקופה מסוימת על מנת לחסוך את זמן האיפור בבוקר. היתרון של הדבקת ריסים מלאכותיים הוא שלאחר מכן לא צריך לאפר אותם, מה גם שאפשר להדביק ריסים בודדים בלבד כדי להשלים את המראה המלא של הפנים.
ההמלצה היא לבצע הדבקת ריסים באופן מקצועי כדי שהמגע של הידיים עם העיניים לא יגרום להן נזק. מבחינתך, ההדבקה יכולה להתבצע במכוני קוסמטיקה ויחד עם טיפולי טיפוח אחרים לגוף ולעור הפנים.

3. צביעת ריסים
צביעת ריסים היא פעולה שנעשית כבר זמן רב אך לאחרונה חוזרת לאופנה. היא מתאימה לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים, אפשר לבצע אותה לעיתים קרובות יחסית ויש ספקטרום רחב של גוונים וצבעים לבחור מתוכם.
המטרה של צביעת ריסים היא ליצור אשליה של מראה מודגש ומלא. כמו כן, צביעת ריסים מתאימה לחופשות ולכל מקרה שבו רוצים לשנות באופן מיידי את המראה של ריסים בהירים מדי. גם את הריסים צובעים במכוני קוסמטיקה על מנת לערבב את הצבע הנכון וההמלצה היא לבחור בין גווני שחור, שחור-כחול, חום כהה, חום בהיר ואפור.

4. הוספת צללית
אנשי מקצוע מתחום האיפור טוענים שבעזרת הוספת צללית מאט שחורה על המסקרה הרטובה אפשר לקבל גוון שחור ואינטנסיבי. בפועל, זו בדיוק הטכניקה שאת צריכה לאמץ כדי להגיע למראה דרמטי ולהשיג נפח נוסף לריסים דקים.
בסופו של דבר, לריסים יש חשיבות והשפעה על ההופעה החיצונית שלך. אם רוצה שהמראה המטופח יהיה מלא, עלייך לאפר בצורה מוקפדת את העיניים בכלל ואת הריסים בפרט.