כל מי שנכנס היום לאינטרנט, בין אם זה לאתרי אינטרנט של חנויות תכשיטים ובין אם זה לאתרים אחרים שמיציעים תכשיטים למכירה, יכול למצוא מגוון רחב של טבעות אשר מוצעות לו לרכישה אלו יכולות להיות טבעות יקרות ערך או טבעות זולות, מגוון רחב בסגנונות שונים.

החוכמה היא לדעת כיצד לקנות טבעות בצורה נכונה, בין אם זה אומר לקנות במחיר הנכון, בסגנון הנכון וכמובן טבעת אמיתית, במקרה ומדובר בטבעות זהב. לצערנו, לא פעם אנחנו יכולים למצוא אתרי אינטרנט שמבקשים לנצל את העובדה שלא כל האנשים יודעים כיצד לקנות טבעות זהב ובכלל כיצד לקנות טבעות בצורה נכונה, ועל כן הם מוכרים להם במחירים גבוהים מהמחיר המקורי, וכן הם מוכרים להם טבעות בתנאים פחות טובים.

ברמת העיקרון, עומדים לרשותנו כמה וכמה אופציות כשאנחנו מבקשים לקנות טבעות זהב וטבעות בכלל. אנחנו יכולים לקנות אותן ברשתות או חנויות מוכרות אשר מחזיקות קטלוג עשיר במחירים שונים, יש אפשרות לקנות אצל מעצבים פרטיים שמציעים טבעות בתנאים מגוונים, וכן יש אפשרות לקנות אצל אתרים שמהווים בית למעצבים ויזמים או כאלה שרוכשים תכשיטים מכל העולם ומציעים אותם למכירה.

טבעות זהב זה לא דבר קל לקנות ולו מהסיבה הפשוטה, שמדובר במוצר שצריך להכיר אותו ולדעת שאכן מדובר בזהב אמיתי. לכן ברמת העיקרון ההמלצה היא לא לקנות דרך האינטרנט. אך אם אין ברירה, נכון לעשות את זה רק באתר מוכר ומורשה, מקום שאתם יכולים לסמוך עליו. כמובן שהוא צריך לספק לכם תעודה וכן אחריות. אחרת כנראה שהוא לא יוכל לספק לכם תיעוד שאכן מדובר בטבעת זהב.

כיצד קונים טבעות בצורה נכונה
תחילה יש לבדוק את הטבעת, לבחון האם הזהב אמיתי, האם הטבעת אמיתית. אפשר לבדוק אם היא משתפשפת, האם היא עמידה, ויש סימנים נוספים, ניתן גם להיעזר בתכשיטן שמתמחה בכך.

לאחר מכן יש לבדוק את העיצוב שלה והאם ניתן לשנות אותו. יש עיצובים שונים לטבעות, מן הסתם, בחלק מהמקרים מדובר על טבעות בעיצוב אישי, בעוד שבמקרים אחרים מדובר על טבעות בעיצוב כללי, כלומר לא משהו מיוחד. כמובן שעיצוב אישי נחשב להרבה יותר מושך ומעניין.

נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, הגודל. אומנם אפשר להצר את הטבעת, אך מוטב לא לעשות בה שינויים. יש להדגיש שבמקרים מסוימים, כמו של טבעת אירוסין או נישואין, הרי שניתן לבצע שינוי גודל במידת הצורך ולבוא לקחת את הטבעת כמה שבועות לאחר מכן.

נקודה אחרונה היא שאלת העלויות. אם רוצים ליהנות מטבעת במחיר סביר, יש לעשות סקר שוק לפני שמחליטים לשלם עליה סכום מסוים. בצורה כזו, תוכלו ליהנות ממחיר שנראה לכם מתאים ולא למהר לבזבז עליה כסף רב מעבר למה שצריך.