בלהה ז - לומדת אדריכלות בשנה חמישית באוניברסיטת תל אביב, בת 23bilha251217
תאור תהליך העבודה: האם קיים קו מנחה?
תמיד לוקחת קצת זמן לחשיבה על הלקוח ועל הצרכים שלו ושל המקום,הקשר לסביבה חשוב לי מאוד כל אלה מביאים אותי לבניית הקונספט.

מהם מקורות ההשראה שלך?
אני מתעניינת מאוד בטקסטורות וחיבורים של החומרים,אוהבת לחקור חומרים חדשים ולהקשיב לא מעט גם לאנשים וגם לצלילים של החיים.. השבוע ממש תעדתי את כל הרעשים והצלילים ששמעתי בזמן הנסיעה שלי באוטובוס ללימודים.חשוב לי מאוד הרגש במקום .מקור נוסף ומעניין להשראה אני מקבלת מטיולים בחו״ל עם המשפחה הייתי לאחרונה בניו יורק ,בסין וברוסיה ומאוד הייתי רוצה לטייל ביפן.אהבתי מאוד את הפאר בבניה ובארכיטקטורה.

כיצד היית מגדירה את סגנון העבודה שלך?
אני אוהבת אדריכלות מודרנית ואת האדריכלות היפנית.הקווים שלי הם ברובם גאומטרים ומונוכרומטיים. שרטוט נקי ועדין ללא צבעוניות וכמו באדריכלות היפנית אני חוקרת את השפעת האור על המבנה ועל הפנים שלו.

האם לעובדה שהנך מגיעה מבית דתי ישנה השפעה כלשהי על סגנון העיצוב שלך?
אני לא מוצאת כל קשר ישיר בין הדברים ..העיצוב והאדריכלות הם שפה בפני עצמה בעיני וכמובן שכל מעצב ואדריכל מביא את טעמו האישי והאני שלו. חשוב לי בעיקר שהעיצוב שלי יהיה נכון פרקטי ונוח וכמובן יפה.

הארון

היכן קונה?
אני אוהבת בעיקר לתפור בעצמי, אני תופרת שמלות וחצאיות וגם תיקים וארנקים. קונה ברשתות. מתחברת יותר לאייץ אנד אם פחות לזארה.

סגנון הלבוש:
חלק, נקי, מונוכרומטי, שחור לבן גם פסים, לובשת חצאיות ושמלות לא לובשת מכנסיים אבל פחות מגבילה את עצמי באורכי השרוולים והשמלות. לא אלבש גופיות אבל שרוולים קצרים כן.

פריט אהוב בארון
שמלה שחורה בגיזרת "A"

עקבים או שטוח?
שטוח. אוהבת לשלב את השמלות והחצאיות עם סניקרס.

איפור או ללא?
איפור אבל מעט וצנוע.

האם יוצאת לפעמים מהקופסא? לובשת משהו שונה?
לא ממש.

צבעים שולטים בארון
בעיקר שחור ולבן ומעט פסטלים יש לי אוסף גדול של נעליים.. שם אני מרשה לעצמי קצת יותר ״להתפרע״...הקייץ רכשתי סנדלים בצבע צהוב וסניקרס כתומות

מהו הבגד המושלם?
הבגד המושלם בעיני הוא שמלה שמחמיאה לגוף

האם סגנון העיצוב משפיע על סגנון הלבוש או להיפך?
אני לחלוטין חושבת שיש קשר בין הדברים. למרות שאני מגיעה מהדת לא אקנה בגדים בחנויות המיועדות בעיקר לדתיות ולכן גם לא אקשור את סגנון העיצוב שלי לדת אך כמובן שהחשיבה על הנקיון בעבודה והשמרנות נמצאים בשני העולמות. כל אמן יוצר דרך חויותיו ותפישת עולמו ומביא איתו צבעים שונים לעולם.