המעצבת שני בר משיקה את קולקציית קיץ 2013 באוסף של דגמים ייחודיים ומגוונים, המשלבים אווירה רומנטית ונאיבית באלמנטים פיגורטיביים במראה פופי , לצד גזרות במראה נשי מודרניshani6513
העונה כל דגם קיבל את הבמה העיצובית המתאימה לו מבחינה צורנית ובבחירת החומרים והצבעוניות. כך לדוגמא סנדל בעל אלמנט גיאומטרי, בעור זהוב, המונח על הרגל כתכשיט או פרח הנוצר על ידי קיפולי עור ומשולב בגזרת הנעל. עוד פריט ייחודי הנו נעלי סירה עם עקב, בעיצוב הלקוח מהעולם הצורני של מכוניות מרוץ ישנות הנותן לנעל מראה הומוריסטי ושובב.

העורות לקולקציה נבחרו בקפידה, על מנת ליצור פלטת צבעים ועורות מעניינים מבחינת טקסטורות עיבודים וצבעים. כמו כן, העונה ניתן דגש לשילוב של עורות בטקסטורות שונות, כלק, הטבעות נחש בעיבודים שונים ועוד.

הצבעוניות העונה רחבה ומגוונת ומותאמת ספציפית לכל נעל ועיצובה הייחודי. הצבעים המובילים הנם: צהוב, כחול ג'ינס, קאמל, אדום, טורקיז, בז', ורוד, וצבעי ניוד.

ניתן להבחין בכתב ידה של שני בר הניכר בכל קולקציה, והקו העיצובי שלה ממשיך את השפה אותה היא מפתחת מראשית דרכה.

שני בר שומרת גם העונה על מובילות בתחום על ידי ייצור מרבית הקולקציה בספרד, מהלך זה מאפשר עבודה עם חומרי גלם מובחרים,חשיפה לטכניקות עבודה חדישות,ושיתוף פעולה עם מיטב בעלי המקצוע והמודליסטים מן השורה הראשונה. בנוסף שיווק נרחב לבוטיקים נבחרים באירופה,ארה"ב ויפן.

שני בר
דיזנגוף 151 ת"א, 03-5278451
מקווה ישראל 3, ת"א, 03-5605981