מאז נסגרה חנות אדידס אוריג'ינלס הראשונה והמיתולגית בשינקין בשנת 2015, לא נפתחה חנות של קו האופנה של מותג שלושת הפסים, בתל אביבadidas25817

בימים אלה פותחת אדידס חנות דגל ענקית BRAND CENTER בדיזינגוף סנטר, שתשתרע על 2 קומות (1200 מ"ר) ותציג את כל הקולקציות, כולל מחלקת אופנה נרחבת הידועה בחבירות אסטרטגיות לאושיות תרבות וטובי המעצבים: כמו קנייה ווסט ג’רמי סקוט, פארל וויליאמס, אלכסנדר וונג ועוד. גם את הקולקציות הנחשקות של סטלה מקרתני לאדידס, המשתייכות לחטיבת מוצרי הספורט (Performance), אפשר יהיה למצוא מעתה בחנות הסנטר וזאת בניגוד לעבר (היו רק בת"א ובנמל).

החנות בסנטר שואבת השראה מעיצוב החנות בניו יורק. יהיו בה פינות ישיבה נוחות – איזור סושיאל, ווי פיי ובהמשך אייפדים לשימוש הלקוחות, עמדה להדפסה על חולצות ועוד.

בנוסף לפתיחת חנות הדגל החדשה של המותג, מתוכננת גם הרחבה מאסיבית של חטיבת הריטייל - קו האופנה גדל ל-10 חנויות בהשקעה של יותר מ-20 מיליון שקלים, ביניהן חנות אוריג'ינלס ב-TLV fashion mall שנפתחת במקביל לחנות בסנטר.

בחברה מציינים כי ביחס לשאר המדינות שאדידס פועלת בהן, אדידס ישראל היא מספר 1 בצריכה לנפש. אדידס ישראל צומחת באחוזים דו ספרתיים, שנה אחר שנה במהלך העשור האחרון, נחשבת אחת התורמות הגדולות לשורת הרווח התחתונה בכל אזור מזה"ת אפריקה וצפון אפריקה - המובילה בעולם בזירה הקמעונאית.

אדידס היא חברת עיצוב, פיתוח ושיווק של הנעלה, הלבשה ואביזרים לספורטאים, הנחשבת לאחת מהמובילות העולמיות בתעשיית הסחורות לספורט. המשרדים ראשיים של החברה שוכנים בהרצוגנאוראך, גרמניה, בחברה מועסקים למעלה מ-50,000 עובדים והיקף מכירותיה ב2016 נאמדו ב 17 מיליארד אירו. ב-2016 עלתה מניית אדידס ב-63% על פי בדיקה של פורבס. בנוסף שברה אדידס במהלך 2016 את שיא כל הזמן עם רווח נקי של מעל מיליארד יורו .

חברת ‘לייף ספורט בע”מ’ היא השותפה בישראל של חברת אדידס הבינלאומית, ומצעידה אותה להובלה בשוק הספורט בישראל, עם דגש על תחומי הריצה המקצועית, הכדורגל והאופנה, זאת תוך שימוש בשלל שיתופי פעולה עם גופי מדיה, חסויות לאירועי ספורט מובילים וספורטאים מצטיינים ועוד.