סקאלת הצבעים בקולקציה היא בעיקרה בסיסית הכוללת צבעים מונוכרומטיים המבוססים בעיקר על שחור ולבן בשילוב אימאג'/ הדפס צבעוניseven105114a
מותג האופנה הישראלי Seven seventy, משיק בימים אלו את קולקציית אביב/קיץ 2014, המאגדת בחובה שלל פריטים ייחודיים, עם קריצה אדג'ית, המעניקה לכל פריט את הטוויסט המדויק, המזוהה היטב עם שמו של המותג.

לעונת הקיץ הקרובה נוכל להתרשם מאוסף רחב של פריטים – מגוון של טישרטים, מכנסיים, מכנסונים, שמלות, חצאיות, אוברולים, ועוד, כשכל פריט מיוצר כליין מצומצם, עם הדפס שונה שאינו חוזר על עצמו, המותאם לאופיו של הפריט.

מעצבי המותג עושים שימוש רב בשילובי בדים שונים ומיוחדים כגון: כותנה, בדי דריל, בדים אורגניים, קרושה, שיפון, פוליאסטר, משי, פרנצ'טרי, ג'ינס ועוד.

סקאלת הצבעים בקולקציה היא בעיקרה בסיסית הכוללת צבעים מונוכרומטיים המבוססים בעיקר על שחור ולבן בשילוב אימאג'/ הדפס צבעוני, לצד צבעים בולטים יותר כגון צבעי פסטל, ירוקים, אדומים, מטאליים וכדומה.

קווי העיצוב של הקולקציה מתמקדים בהדפסים, צביעות, שילובי בדים ושיבוצי אלמנטים שונים דוגמת ניטים ואבני סברובסקי, המעניקים לכל פריט את הטוויסט המיוחד שלו.

על פי הקו העיצובי המנחה של Seven seventy הבגד לא נמכר חלק לעולם. בתהליך עבודת העיצוב לכל דגם בקולקציה מותאם הדפס, כיתוב, אימג', ושאר אלמנטים שונים. כל פריט מקבל התייחסות ראויה ועיבוד מחדש של צביעת הבד בטכניקות שונות.

הקולקציות מיוצרות במפעל מקומי בתל אביב. תדירות תחלופת הקולקציה גבוהה, כשכל שבוע מיוצרים בין 20-30 דגמים חדשים, שכל אחד מקבל את הטוויסט ואת האופי שלו.seven10514b

המותג Seven seventy הנו בבעלות חברת דניאל ווק בע"מ הפועלת בשוק האופנה למעלה מ- 16 שנים. שמוליק בן שושן הינו המנהל הקריאטיבי העומד מאחורי עיצוב קולקציות המותג. בן שושן עבר הכשרה מקצועית בעיצוב חלונות ראווה ובעברו פעל בסטיילינג ובהפקות שונות במדייה הישראלית. בשנת 2005 היה אחד מבעליה של חברת האופנה "סבוטאג' ארט" שנסגרה לפני כחמש שנים.

מקור שם המותג מגיע מתרגום השנה העברית בה הוקם, שנת תש"ע (2009) , לספרות בגימטריה – "770" .

המותג משווק את דגמי הקולקציות לחנויות שונות ברחבי הארץ. בנוסף, מייצרת החברה קולקציות לבוטיקים בחו"ל: באוסטרליה, נורבגיה, שוויץ ודרום אפריקה.

טווח מחירים: 269 - 1299 שקל

SEVEN SEVENTY

לבירור החנות הקרובה- 03-5101678

אינסטגרם- sevenseventy1

פייסבוק- seven seventy fashion