רשת TWENTYFOURSEVEN משיקה את קולקציית Put On Your Dancing Shoes - שמלות לנשפי פרום ושמלות לאירועים בקיץ 2013twenty19513a

בחברה מציינים שהקולקציה נוצרה מתוך געגוע לשנות ה- 90, לנשפים הגדולים, כנסי מחזור אמריקאיים ואירועים שפוקדים אותנו מידי קיץ. רשת TWENTYFOURSEVEN בחרה להשיק לקראת הקיץ קולקציה ממוקדת שתואמת את תקופת הזוהר: הגזרות, הצבעים, החומרים כולם "הושאלו" מהתקופה וקבלו תרגום חדש לעונת האירועים.

 

קולקציית עונת האירועים והפרום הינה קולקציה בעלת מראה עשיר, נהנתני כמעט מנותק מהמציאות ובד בבד ילדותי, "נסיכתי" ומתקתק. הקולקציה מעניקה מבחר גדול של שמלות במגוון אורכים וגזרות לפי טרנדים שבעונה ובנוסף מציעה פריטים בודדים כמו twenty19513bחצאיות, בגדי גוף וחולצות שניתן להרכיב מהם את הלוק המושלם לאירוע במשחקי מיקס אנד מאץ'.

הקולקציה מאופיינת בצבעי פסטל  רכים בינהם ורדרד מרשמלו, ברד מנטה, אפרסק, קרם וניל עם תוספות של אבני זכוכית וקישוטים של חרוזים.

מנגד ישנה פלטת צבעים דרמטיים, צבע הבייסיק השחור שמתאים לכל אירוע וגוונים מטאליים.

הקונטרסט יוצר את ההבדל בין הפריטים הילדותיים לבין הפריטים הבוגרים יותר, בין הישן לחדש ובין אופנה לתלבושת.

לרגל אירועי העונה וברוח נשפי הפרום, רשת האופנה TWENTYFOURSEVEN מוסיפה לקולקציה שני אביזרים משלימים ייחודים בנוסף לקבוצת תכשיטים והנעליים twenty19513cשעוצבו במיוחד.

האביזר הראשון הוא ה- CROSAGE: צמיד מעוטר פרחי משי שבן הזוג מעניק לזוגתו כאשר נפגש איתה לראשונה לפני האירוע ורואה אותה בשמלת הנשף.

האביזר השני הוא ה- PROM NIGHT MATCHING TIE: עניבת סאטן צרה באריזת שי במבחר צבעים התואמים את צבעי השמלות שבקולקציה. הגבר "יסומן" על ידי הבחורה שאיתה הוא יוצא לאירוע.

טווח מידות: XS - L

טווחי מחירים קולקציית אירועים: 159.9-459.9 שקל

צמיד CROSAGE: 39.9 שקל

עניבת MATCHING TIE: 79.9 שקל

ניתן להשיג ברשת חנויות TWENTYFOURSEVEN ברחבי הארץ

www.twentyfourseven.co.il