לרגל עונת האירועים הקיצית שבפתח, ובה שפע של מסיבות, חתונות, נשפי סיום וחגיגות רבות נוספות, קסטרו מציגה קולקציית שמלות לנשים castro1513


קולקציית השמלות של קסטרו לעונת האירועים כוללת מגוון דגמים חדשים ונותנת מענה ייחודי לסגנונות לבוש שונים. השמלה השחורה הקטנה מקבלת את הבימה בצללית מחטבת ומחמיאה בעיצובים מגוונים, בטכניקות של חיתוך בלייזר ודוגמא גרפית של מלבנים, בשיבוץ אבנים בגוונים שונים ובדוגמא קדמית עם השפעות מתקופת הבארוק.

 

למראה ערב חגיגי וסקסי במיוחד עוצבו שמלת מקסי בשחור או בכחול עם מחוך בחלקה העליון ופליסה אלגנטי בחלקה התחתון, ושמלה נוספת שחורה וקטנה בגזרה מחטבת עם מחשוף גב מחמיא בבד אלסטי בטקסטורה מגורענת.
למראה קיצי ואלגנטי - שמלה באדום לוהט והדפס זרי פרחים לאורך השמלה. הדפס הפרחים נעשה בטכניקה חדשה של דפוס דיגיטלי, המאפשרת מראה ריאליסטי מאי פעם ושימוש בעיבודי תמונה ברזולוציות גבוהות במיוחד. עוד בקולקציה שמלת מיני עם גב פתוח וסקסי מבד אורז עם טקסטורת פיקה באורך מיני.

לצד השחור הקלאסי לשעות הערב, נראה בקולקציה גם מגוון פריטים בגוונים כחולים, הצבע החשוב ביותר העונה, המקבל ביטוי בקשת גווניו הרחבה, עם סקאלה צבעונית שנעה בין כחול קובלט חי לכחול שמיים מעודן.castro1513a

טווח המחירים לקולקציית הנשים
שמלות: 199 – 299 שקל
טופים: 99.90 – 199 שקל
תיקי ערב: 129 – 159 שקל
נעליים: 199 – 299 שקל

את צילומי האופנה לקולקציית האירועים של קסטרו מובילים הפרזנטורים גל גדות ויונתן ווגמן.

צלם סטילס: גורן ליובונציץ
צלם וידאו: רון קדמי
איפור: ערן פאל
שיער: ליאור גרין
סטילינג: לימור זהר שביט לקסטרו
מוסיקה: ארז רוסו ועדי ויינברג (Russo and Weinberg)
דוגמנים: גל גדות ויונתן ווגמן – הפרנזטורים של קסטרו (סוכנות ADD)
עוד משתתפים מורן נימני ל ADD, ויקטוריה בורייבה ל mc2, רובן ואן שאלם ל mc2, מורטון לאלינור שחר.

ניתן לרכוש בכל חנויות קסטרו, וכן באתר www.castro.com