אחרי שאת רוב ההכנות לחתונה אפשר לעשות באמצעות האינטרנט, היה ברור שזה רק עניין של זמן שגם את שמלת הכלה אפשר יהיה להזמין און ליין מישראלwed30614a
בוטיק white בכתובת www.whitebride.co.il מאפשר לכלות שבתהליך התכנון לחתונה לבחור את השמלה בשבילן בלי לקום מהכורסא ולצאת מהמזגן.  

יזמי האתר מציינים כי הםמאמינים שבחירת שמלת חתונה, המותאמת למידותיה ואף לאופייה של הכלה, צריכה להיות במקום הכי טבעי עבורה, במקום בו היא מרגישה הכי בטוחה עם עצמה – הבית.
 
בשלב הראשון תוכל הלקוחה להיכנס לאתר ולהתרשם מהמגוון של 20 דגמים שונים, המוצעים בו. כל דגם צולם בשלוש זוויות שונות המאפשרות תמונות תקריב.

לאחר שסימנה 3-5 דגמים מועדפים תוכל הגולשת לצפות בסרטון קצר המסייע בהערכת מידות הגוף (S/ M/ L).wed30614b

בשלב השני, כשבידיה הדגמים המועדפים והערכות מידותיה, מוזמנת הגולשת ליצור קשר עם החברה באמצעות טופס יצירת קשר הנמצא באתר או באמצעות הטלפון שמספרו:1-700-505-177

צוות האתר יתאם פגישה עם יועצת מטעמו, שתגיע עד בית הלקוחה במועד שנוח לה, עם הדגמים שציינה ובמידות התואמות.

בשלב השלישי תתקיים הפגישה שתואמה (ללא כל התחייבות וללא כל תשלום מצד הלקוחה): יועצת white תגיע לבית הלקוחה עם הדגמים שנבחרו ובתוספת מתנה מפנקת. כאן תוכל הכלה למדוד את השמלות שהזמינה ולבחור מתוכן את הדגם האהוב ביותר. יועצת החברה תדאג לסמן את התיקונים הדרושים על מנת להתאים את הדגם הנבחר למידות הגוף הרצויות.

בתום הפגישה תישלח השמלה לתופרת לצורך ביצוע ההתאמות ותגיע לכתובת שתימסר כשהיא מתוקנת, מגוהצת וארוזה.

לאחר האירוע ובתיאום מראש, תיאסף השמלה שהושכרה מבית הלקוחה.

מחירי השמלות (להשכרה): 3800 – 2900 שקל

פרטים והזמנות באתר: http://www.whitebride.co.il