הילה גאון, מעצבת שמלות הכלה משיקה בימים אלה את קולקציית שמלות הכלה 2013hila6513a


הפעם לקחה הילה גאון את הקולקציה צעד אחד קדימה, או ליתר דיוק - אחורה. בקולקציה 2013, מדגישה הילה את הכלה הנשגבת - ומחזירה את התקופה הרומנטית קלאסית של המאה ה-19, עם אלמנטים חדשניים של המאה ה-21 – למראה רומנטי עדכני.

רבות מהשמלות בקולקציה החדשה צמודות או מלוות את הגוף, מה שיוצר הידור אלגנטי ומראה אצילי. מלבד ערב רב של משיים שונים מכל הסוגים, משתמשת לראשונה הילה גאון בבדים כמו אורגנזה משי, בד עדין של פייטים שקופים הרקומים על גבי שיפון משי, טול כותנה רקום בעבודת יד בו משולבות תחרות צרפתיות ,תחרת קרושה ותחרות FILET בשילוב סטן משי מקומט. בדים אלו והשילובים בניהם יוצרים את התחכום האלגנטי שמאוד ניכר בקולקציה החדשה.

השמלות האציליות עשירות בפרטים ובבדים, היוצרים טקסטילים חדשים. הירידה לפרטים של הילה גאון מגיעה לשיאים בקולקציה הזאת, תכשיטי מחשוף מרקמות בעלות אוריינטציה אוריינטלית עשירות בפרטים. חרוזים, פייטים זעירים ,ופרחים תלת ממדיים מאורגנזה ושיפון משי התפורים בעבודת יד – יוצרים אוסף של עושר ומורכבות עדינים במיוחד.

משחק בין הצנוע לחשוף הוא מוטיב חוזר בקולקציה. אלמנטים של מחשופי אשליה ושרוולים שקופים היוצרים צניעות חושנית. אסטטיקה אוריינטלית המבוססת על הכפלות סימטריות והשתקפויות.hila6513b
הקולקציה עשירה בבדים שונים בעבודות של תחרות קרושה ייחודיות תחרות FILET מקוריות, שילובים של שמנת ולבן, אפליקציות שזורות ותפורות בגבהים שונים ובשכבות השונות של הבדים בשמלה היוצרות משחקי עומק ומשחקי שקיפות וצבע מרתקים. כל אלה יוצרים קולקציה בלתי נשכחת ויוצאת דופן, שהופכת את חווית הבחירה של השמלה האחת למאתגרת במיוחד.

לדברי הילה גאון: הכלה של 2013 היא כלה שרגישה להתחדשויות בעולם האופנה, ויודעת לזהות איכות .היא ניגשת לבחירת השמלה כמו ילד בחנות ממתקים. לצד היותה טרנדית ומעודכנת, ורצונה לנצל את האירוע לחגיגת אופנה חד פעמית, לכלה הישראלית של 2013 חשוב להישאר נאמנה לעצמה. היא מעמידה בחשיבות עליונה לבחור בגזרה שהכי הולמת אותה ומוציאה ממנה את המיטב. היא מודעת לעצמה ויודעת היטב באיזה סגנון תרגיש בנוח ,וכן היא קשובה יותר מפעם למעצבת האישית שלה. כך ששמלת הכלה הפכה מ "תחפושת" לערב אחד, לאאוטפיט שהכי מזוהה, הולם ונוח לה, ביום חגה".hila20613a

 


טווח מחירים: 10,000-15,000 שקל בתפירה.

קרדיטים
צילום: גיא כושי ויריב פיין
איפור: טלי פאוור
שיער: שגיא דהרי
דוגמנית: אירה ליולי
תכשיטים: דורי צ'נגרי הקולקציה החדשה

סטודיו הילה גאון

טשרניחובסקי 21 תל אביב

טלפון 03-5252344

www.hilagaon.com

 

hila20613b