טרנד השחור לבן מגיע גם לאולמות האירועים. אולם ה- KALA, שנמצא במבואות הצפוניים של חיפה יוצא עם קונספט עיצוב הנשען על צבעי השחור לבן נוגע בכל פריט באולם החל למהנברשות ועד לצבעי הקירותkala5114a השילוב כולל גם עיצוב אקלקטי של פריטי הריהוט וסידור האולם. 

השחור לבן שמתקשר לשידורי הטלוויזיה מהמאה הקודמת חוזר לאחרונה ובגדול. שילוב הצבעים שפעם נחשב לחיוור על המסך ומיושן חוזר במלוא הדרו לקדמת הבמה ומככב בפרסומות, בחלונות ראווה, בבית, במשרד, במסלולי תצוגות האופנה ועכשיו גם בחתונות. החזרה של השחור לבן שהיה עד לא מזמן מוקצה מחמת מיאוס לאור הצבעים העזים ששלטו בכל, חזר בזכות היותו הקונטרסט המשמעותי ביותר, ניגוד דרמטי, נועז, מושך את העין ופרקטי לכל הדעות ולכל עיצוב קיים. היום, יותר מתמיד, שילובי השחור לבן, הפכו למגמה הכי חמה בשוק העיצוב והאופנה גם יחד ויוצרים חדשנות בעולם החתונות והאירועים.

הראשונים באזור הצפון שידעו לזהות את הטרנד החם ולהפוך אותו לחוויה בתחום האירועים היו אולם וגן האירועים ה- KALA השוכן במבואותיה הצפוניים של חיפה. "יצרנו קונספט עיצובי שלם שכולל שילוב בין פריטי ריהוט מסגנונות שונים, משחק עם אלמנטים שונים בוילונות, בסידור השולחן כאשר יש קו אחד שמאחד את הכל והוא הצבע. הקו השחור לבן נוגע בכל אביזר באולם מגדול עד קטן." אומר דודו עובדיה מנהל אולם קאלה.

"חתונה כבר איננה מבוססת על רבע עוף ובורקס. כמי שמבינים שיש לספק חוויה רב חושית ובלתי נשכחת השקנו את הקו החדשני והמוביל ביותר בתחום העיצוב שיוצר חוויה מעולם אחר. כאשר היתרון הגדול עבור הזוגות הוא בכך שלרוב כדי להנות מעיצוב שכזה וחוויה כזו באולם זה כרוך בהפקה חיצונית ופרטית שמייקרת את החתונה וזה יכול להגיע עד למאות אלפי שקלים. היכולת של זוג לבחור אולם לפי קונספט עיצובי מיוחד שהוא חלק אינטגרלי מהאולם אותו בחרו עם תפריט משובח הוא יתרון אדיר שחוסך עלויות רבות ומעניק רמה גבוהה של אירוע." מוסיף דודו עובדיהkala5114b

איקה ניסטל, מעצבת הבית של אולם הקאלה בעשר שנים האחרונות, מסבירה את הקו העיצובי. "הקונספט בנוי על רב גוניות. המטרה מאחורי כל העניין היא שבשנים האחרונות נוצרה תחושה בעולם האירועים של משהו זהה וסטנדרטי. רוב האולמות בשינויים דקים נראו אותו הדבר, ודיברו את אותו מסר עיצובי. כך נוצרה סיטואציה של חוסר עניין. הכוונה בשינוי הקונספט העיצובי הייתה לייצר לאורח איזושהי תחושה שהוא נכנס לעולם אחר, וזה בא לידי ביטוי החל מהכניסה לאולם כאשר האורחים ניצבים מול העמודים הרומיים הגבוהים וכלה בישיבה עצמה שהיא בסגנון ישיבה של משתה. יצרנו אווירה של משתה ששייך למלכים. שמזכיר את אולמות הנשפים הגדולים בהם התקיימו משתים גדולים ומפוארים של אבירים".

ניסטל מוסיפה: "העיצוב בא לידי ביטוי בשילוב בין שולחנות ארוכים לשולחנות עגולים הדומים במוטיב לשולחנות לורדים ושולחנות אבירים, בכסאות המלכותיים, בנברשות שמתנוססות מעל לראשים, בבדים מהם עשויים הוילונות,במרכזי שולחן מפוארים שמשלבים נברשות קריסטל וכסף מאוד מהודרים, ועד עריכת הצלחות והסכום על פלייסמטים אישיים. כל זאת במטרה לייצר עולם אחר ומפואר מאוד שבו לאורח תהיה חווית מלכות שמנתקת אותו מהיום – יום. ואנו מדברים על משהו שמאוד שונה במהות שלו ובתפיסה שלו ובחוויה שהוא נותן לזוג שנישא ולמוזמנים. ההשקעה והחשיבה שעומדת מאחורי כל פרט עד לרמת הסכו"ם, היא הסוד מאחורי התפיסה העיצובית. למרות שיש שונות בין הפריטים, יצרנו שונות שמתחברת יחד שלם אחד גדול."