כשלשירלי שניידר נולדה בת היא ערכה בריתה – היא הכינה הזמנה מאולתרת ב-word ועמדה לשלוח אותה במייל, אחרי שסיימה ורגע לפני שעמדה ללחוץ על כפתור ה send, היא קיבלה מייל הזמנה לברית עם גרפיקה מעוצבת, יפה ומושקעתbati6513 היא קראה מהר לבעלה ואמרה לו שימצא לה אתר שיאפשר ליצור בו הזמנות יפות, הייתה בטוחה שיש דבר כזה.. לאחר חיפושים רבים וממושכים הם מצאו המון אתרים אמריקאיים המציעים את השירות של הזמנות מקוונות, באנגלית –
אך אף לא אתר אחד בעברית.

עקב התעקשותה של שירלי לשלוח הזמנה מעוצבת במייל, את טקסט ההזמנה לבריתה הם נאלצו להפוך לקובץ JPG ולשתול אותו בצורה מסובכת באחת ההזמנות באנגלית, וככה שלחו את ההזמנה לבריתה של ביתה.

למחרת, התקשרה אליה חברה, שקיבלה את ההזמנה המעוצבת המקוונת לבריתה, חברה שחזרה מכמה שנים בעמק הסיליקון; החברה התקשרה להחמיא על ההזמנה המקורית וסיפרה שבארה"ב כולם משתמשים רק באתרי הזמנות און-ליין להזמין לאירועים; שירלי הסבירה לה שעל אף שזה פשוט לא יאומן אין אף אתר ישראלי כזה, שמציע שליחת הזמנות מקוונות וניהול האירוע ברשת, ופתאום החברה הציעה: "מה את אומרת, אולי נקים אנחנו?" - וכך נולד הרעיון להקים את האתר, מתוך חוסר צורך אמיתי.

לאחר לילות רבים, תכנונים, סקירות שוק, למידת עולם התוכן והקהל הישראלי נולד המיזם החדשני – BATI.

המיזם BATI מציע עיצוב הזמנה לאירוע, ניהול עמוד האירוע, ניהול המוזמנים, שליחת הזמנות במייל ועוד – כל זאת באמצעות אתר האינטרנט ובלחיצת כפתור והכל בחינם.


נכנסים לאתר, בוחרים עיצוב, מזינים תאריך, שעה ומקום, את כתובות מייל המוזמנים ו.. זהו!

אז איך זה עובד

עיצובים מרהיבים ומקוריים לכל סוגי האירועים והמסיבות.

תהליך פשוט בו בוחרים עיצוב, מכניסים איפה ומתי, מוסיפים את כתובות המייל ושולחים, במייל או בפייסבוק.

נוצר לגולש עמוד ארוע מעוצב בהתאם לעיצוב שבחר - מין עמוד חברתי פרטי לאירוע, בו הוא מקבל אישורי הגעה, מעלה תמונות, מקבל ברכות ואיחולים מהאורחים ועוד.

אישורי הגעה אוטומטיים - נשלחות תזכורות אוטומטיות לאורחים שטרם אישרו הגעה, בעמוד הארוע יש למארח גישה לרשימת האורחים, ספירה של מאשרי ההגעה ואפשרות לערוך אותה ולייצא אותה לאקסל

הזמנות תמונה - בהן אפשרות להעלות תמונה אישית כחלק מעיצוב ההזמנה

הזמנות סרטון - הגולש יכול להכניס כחלק מעיצוב ההזמנה קליפ הזמנה, מצגת או כל סרטון אחר

כתובת האתר