בימים אלו, מושק מתחם האירועים האחוזה במודיעין -  אולם האירועים שהוקם בהשקעה כספית של  65 מיליון שקל. המתחם נבנה על שטח של כ- 9 דונם מתוכם כ- 5,000 מטר בנוי ahuza1513
האולם, שעל תכננו ועיצובו הופקדו האדריכלים אלון ברנוביץ' ואירנה קרוננברג (המחלקים את זמנם בין ישראל לבין בניית מלונות בוטיק באירופה), מציע מתחם מעוצב ומתוכנן בקפידה. העיקרון שהנחה את היזם, רמי גזית, בבחירת האדריכלים היה בחירה באדריכלים בעלי מנוף וחזון, שעסקו בפרויקטים גדולים ובינלאומיים אולם טרם עיצבו אולם חתונות..

אלון ברנוביץ', אדריכל המבנה מספר: "עד לאותו הרגע בו הוזמנו לתכנן את משכן 'האחוזה', לא ידענו דבר אודותיה. לאט לאט הבנו מדוע שמה הולך לפניה. מובילות, חדשנות, מקצוענות, השתנות ורגישות עסקית וחברתית מהווים רשימה חלקית בלבד של עולם ערכים המהווה נר לרגליה של 'האחוזה' מאז ימי ראשיתה בירושלים. ב'אחוזה מודיעין' יצרנו סידרה מרתקת של זמן ומרחב בה לכל חלל אוטנטיות משל עצמו המצליחה לרגש ולהכיל הן אירוע שלם בפני עצמו והן לתפקד כפנינה במחרוזת אשר ביחד עם "חברותיה" נשזרות לכדי שימחה רבתית".

הכניסה לגן גוררת קריאות התפעלות, לנוכח יופי הגן והמבנה המרשים והמעוצב הניצב מול עיני הנכנס בשערי "האחוזה". הגן מרוצף באבן ציפחה שחורה ולו שלושה מפלסים. במפלסים בריכות נוי אקולוגיות, צמחייה ייחודית מכל עבר ופינות ישיבה נעימות ומזמינות. מהגן ניתן לראות את חזית המבנה, חזית גבוהה ומרשימה עם עיטורי משרבייה של קורטן וקיר זכוכית בגובה 9 מטרים.

בשל תנאי מזג האוויר באזורינו, ניתן לקיים חופה בחוץ ברוב ימי השנה. חופה מעוצבת להפליא בין הבריכות והצמחייה, לצד כל האהובים שהגיעו לחגוג איתכם. קירות האולם החיצוניים מצופים פלדת חלודה מסוג קורטן - שהנו החומר המתקדם בעיצוב מבנים ייחודיים בערי הבירה המרכזיות בעולם.

האולם אשר נחלק לשלושה חללים רצופים, מעניק חוויית מרחב ייחודית :

חלל הגן
חלל פאטיו: עם הכניסה למבנה, נגלה לעיני המתבונן אולם קבלת פנים ופטיו מקורה. באולם קבלת הפנים, פזורות פינות ישיבה אינטימיות המתחברות לפטיו מקורה יפהפה. בפטיו נטענו עצי פיקוס תאילנדי גבוהים ומרשימים.

קירות הפטיו ירוקים לגמרי בשל הצמחייה הצומחת עליהם. אלו הקירות הירוקים הגדולים ביותר במזרח התיכון, המשתרעים על 240 מ"ר ומורכבים מ-19,670 צמחים טבעיים, אמיתיים השתולים בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת בעולם. בתקרה מותקנים מקרנים ומסכי גלילה, מהמתקדמים ביותר. הפטיו הוא מקום נוסף בו ניתן לערוך את החופה, בנפרד מהאולם כאשר כל תשומת הלב נתונה למעמד המיוחד.

אולם אירועים

הרמת הוילון וחשיפת האולם, יוצרת אפקט של הצגה. לעיני האורחים נגלה האולם ה
מעוצב ורחב הידיים. האולם מעוצב בקווים נקיים, מודרניים וחדשניים. אקוסטיקה מושלמת מאפשרת ליהנות מהמוסיקה. באולם מערכות תאורה וסאונד מהמתקדמות בעולם. אלו יוצרים אפקטים של תאורה המשלימים את החוויה ומעניקים מראה מסעיר ועוצר נשימה. כמו כן, באולם מסך לדים ענק, ברוחב של כ- 40 מ"ר, המאפשר איכות תמונה מדהימה.

גינת האחוזה

הגן מאחורי התקליטן. איזור התאווררות ומנוחה, גינה רומנטית עם פינות הסבה ושולחנות בר. הגינה מאפשרת התרעננות מבלי להתנתק מהאירוע.

אתר האולם: http://www.haahuzah.co.il