מותג האופנה נאוטיקה משיק בימים אלה קולקציית בגדי ים ובגדי חוף, השומרת על הקווים הקלאסיים המאפיינים את המותג עם גזרות מחמיאות וצבעוניות קיצית, במגוון רחב הדפסים ודגמיםnautica1713a

בין הפריטים בקולקציה ניתן למצוא בגדי ים שלמים בקווים נקיים, ביקיני, טנקיני, שמלות וטוניקות לחוף ועוד בהדפסי מלחים, פרחים, פסים ודוגמאות מגוונות ובצבעוניות קיצית של: צהוב, כתום, לבן, כחול נייבי, טורקיז, אפור, ורוד ותכלת.

בגדי הים מיוצרים עבור נאוטיקה על-ידי חברת Raj Manufacturing האמריקאית, בין המובילות בעולם בייצור בגדי ים לנשים. כל הליך הייצור לרבות: עיצוב, גזירה, תפירה, גימור נעשה בארצות הברית בלבד.

כל הדגמים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ובדים איכותיים השומרים על אלסטיות לאורך זמן ומונעים את דהיית הצבע ושומרת עליו במגע עם קרני השמש, מי ים וכלור.

בין פריטי קולקציית בגדי הים של "נאוטיקה" לקיץ 2013 ניתן למצוא בגד ים ביקיני עם חזיית משולשים שנקשרת מסביב לעורף ותחתון עם קשירת צד בדגם רשת בצבעים קיציים של צהוב, לבן ונייבי, בגד ים ביקיני עם חזייה טופלס וכיווצים בחזה ותחתון עם קשירה בצד בדגם פרחוני בצבעי תכלת , לבן וכחול, שמלת חוף קצרה עם שרוולים עם קפל במותן ושרוכי קשירה בצווארון מבד רשת כתום במעוטר במוטיבים מעולם הימאות ועוד.

טווח מחירים
בגדי ים שלמים: 500 – 550 שקל
חזיית ביקיני: 330  - 380 שקל
תחתון ביקיני: 230  - 270 שקל
שמלות חוף: 550 שקל

עכשיו ב-נאוטיקה: 30 אחוז הנחה על קולקציית הקיץ.

nautica1713b