רשת הכל-בו הגדולה בישראל המשביר לצרכן תשווק לראשונה ובאופן בלעדי קולקציית בגדי ים לנשים של מותג האופנה "לאה", שאותו ייסדה המעצבת לאה גוטליב

lea29513a קולקציית בגדי הים של לאה תשווק בלעדית ברשת המשביר לצרכן ותצטרף לשורה של מותגים מובילים במחלקה: גוטקס, גדעון אוברזון, פלפל, לי קופר, גלית לוי, בננה, ", FREE, טורקיז, גו אנדר ועוד.

לאה גוטליב, תעשיינית ומעצבת אופנה ישראלית שייסדה יחד עם בעלה את מפעל בגדי הים גוטקס שזכה למוניטין עולמי, ובשנת 2005 הקימה את מותג בגדי הים הנושא את שמה לאה.

קולקציית בגדי הים לקיץ 2013 מורכבת מבגדי ים בגזרות קלאסיות ונוסטלגיות בגוונים אלגנטיים של שחור וכחול, וכן גוונים נועזים יותר של אדום, טורקיז ופוקסיה.lea29513

הקולקציה כוללת מבחר בגדי ים בגזרות שלמות, סטרפלס וביקיני עם מפתחים מחמיאים בשילוב משחקי שקיפויות של בדי רשת ובדים אטומים. בגדי הים של המותג משלבים אבנים מבריקות, חרוזים ופרחים תלת מממדיים עם גזרות נשיות לנשים הרוצות להראות זוהרות גם בחוף הים והבריכה.

מחירים: בגד ים שלם או ביקיני: 520 שקל

המשביר בתי כלבו בע"מ היא רשת חנויות הכל-בו הגדולה בישראל ונמנית על החברות המובילות בתחום המסחר בארץ. הרשת מונה 39 סניפים. חנויות החברה ממוקמות בפריסה ארצית, בקניונים ובמיקומים מרכזיים נוספים בשטח מכירה מסחרי כולל של מעל ל-100,000 מ"ר. המשביר בתי כלבו עוסקת בשיווק ובמכירה קמעונאית בישראל של מגוון מוצרי אופנה לכל המשפחה ומספקת תמהיל רחב של מוצרים איכותיים בתחומי הקוסמטיקה, אופנת נשים, גברים וילדים, אביזרי אופנה, הלבשה תחתונה, הנעלה, עולם הבית (טקסטיל וכלי בית), אלקטרוניקה/חשמל ותכשיטים, ומציעה ללקוחותיה מותגים בינלאומיים לצד תוצרת מקומית איכותית וחווית קנייה בסביבה ובאווירה של בית כל-בו.