כשהחליטה המעצבת הצעירה אמנדה קרמר לפנות לתחום עיצוב האופנה והאביזרים, היה ברור לה שיום אחד היא גם תתן מענה אופנתי ופרקטי עבור כל אותם נשים שהיו רוצות ליהנות מהלבשה לים, מבלי לוותר על הצניעותamandak21513a

בין הפריטים היוצאים תחת ידה של אמנדה, הפועלת מתוך הסטודיו הצנוע ועמוס הבדים שלה שבגבעת שמואל, ניתן למצוא מגוון עצום של פריטים הנותן מענה לקשת רחבה של צרכים וטיפוסים: החל מכיסויי עגלות תינוק לאמהות פאשניסטיות, דרך נשים החובבות את השיק הבריטי של אביזרי השיער והראש, עבור בפריטים ייעודיים לחתנים-כלות וילדי בר/בת מצווה דוגמת טליתות מעוצבות בתיקים תואמים וכלה באביזרים משלימים דוגמת כיסויים לבקבוקי יין ומפות רקומות.

 

כעת, משהקיץ כבר כאן, החליטה אמנדה להעניק פתרון הולם ואופנתי גם עבור הנשים והנערות שהיו רוצות להכנס אל הים או הבריכה בחופשיות, נינוחות ולהרגיש שהדבר לא בא על חשבון האופנתיות.amandak21513b

בקולקצית בגדי הים של אמנדה קיי ניתן למצוא בגדי ים בשתי גרסאות - האחת באורך שרוולים וחצאית מדיום, והאחרת באורך שרוולים וחצאית ארוכים במיוחד, לטובת הנשים החפצות בצניעות רבה עוד יותר.

הבד בעל עמידות גבוהה לכלור, קל ונושם, נמתח, מתאים את עצמו לגוף ומתייבש במהירות בנוסף מכיל הבד מסנן קרינה Highly UVA and UVB protective (UPF 50+.

 את העיצובים שלה שואבת אמנדה מילדותיה בעיר השיק -אירופאית אנטוורפן שבבלגיה. אמנדה עושה שימוש בבדים כמו משי וכותנה, משלבת בהם חרוזים, פאייטים,אבנים וחוטי כסף וזהב ולה לקוחות גם בבלגיה, שוויץ, ארה"ב ואנגליה.

"אני אדם שמאוד מעריך אסתטיקה", מסבירה אמנדה, "וככזו - תמיד שאפתי גם להיות מעודכנת בכל מה שנכון וטרנדי, אך להשאר נאמנה לקו שלי, שמתאפיין בצבעוניות עליזה מחד ובקווים סולידיים מאידך. חתימת ידי ניכרת בכל הפריטים שיוצאים מהסטודיו שלי גם כשזה מגיע לבגדי ים. החלטתי למלא את הוואקום שקיים בתחום הזה של ביגוד חוף וים עבור נשים ששנים חיפשו את הבגד שיאפשר להן להיות הן, מבלי לוותר על ייחודיות וטרנדיות".

בגדי הים של Amand K נמכרים ב-440 שקל לשני חלקים: טופ וחצאית לה מחובר מכנסון טייט מלמטה.

בגדי הים מגיעים בטווח מידות שבין S-XL.

להזמנות: https://www.facebook.com/AmandaK.high.fashion.accessories

054-4566474