רשת מרפאות פרופורציה ממשיכה להתרחב, מכפילה את גודלו של סניף באר שבע ומעבירה אותו למתחם גדול ומרווח יותר, המשתרע על 180 מ"ר, באותו הבניין בו היה הסניף הקודם, ברחוב בן צבי 10, קומה 15 במגדלי הרכבת בעירpro26713 בסניף החדש יושקעו כרבע מיליון שקל בשיפוץ המקום, מיתוגו והתאמתו לסטנדרטים של הרשת.

בסניף החדש יפעלו מרפאות חדשניות של מחלקות הניתוחים הפלסטיים, הטיפולים האסתטיים כולל טיפולים לעיצוב הפנים ולעיצוב וחיטוב הגוף, הסרות שיער בלייזר וטיפולים להעלמת ורידים. כל הטיפולים מבוצעים על ידי רופאים מקצועיים ומנוסים במיוחד, ועם המכשור המתקדם בתחום. סניף באר שבע נותן שירות לעשרות אלפי לקוחות מאזור באר שבע והדרום.

אבי שלום, מנכ"ל רשת מרפאות פרופורציה: "אנו מקפידים על סטנדרט גבוה מיוחד של איכות רפואית מקצועית ושל שירות, וכבר עם פתיחת סניף ב"ש לפני כשנה, הבנו שיהיה עלינו לעבור למתחם גדול יותר. למעשה, הכפלנו את גודלו של הסניף, על מנת שנוכל לעמוד בביקוש הרב לטיפולים. לקוחות פרופורציה חברי קופות חולים הכללית, מכבי ומאוחדת, זוכים אצלנו לטיפולים ולניתוחים מסובסדים, ואנו שמחים להמשיך ולעמוד לרשות לקוחותינו הנאמנים, מהעיר והאזור".

לרשת מרפאות פרופורציה 12 סניפים בפריסה ארצית, מקרית מוצקין ועד באר שבע. הרשת עובדת בשיתוף פעולה עם שירותי בריאות כללית, קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת, שבחרו להעניק ללקוחותיהם הטבות מיוחדות ומחירים מסובסדים על כל הניתוחים הפלסטיים ועל טיפול הסרת שיער בלייזר ברשת. רשת פרופורציה מובילה בתחומה, עם רופאים מקצועיים, מכשור מתקדם וחדשני ורמת שירות גבוהה במיוחד ללקוחותיה. לתיאום פגישת ייעוץ 5599*, ולפרטים נוספים באתר הרשת בכתובת www.proportsia.co.il.

דף הבית של הרשת בפייסבוק: https://www.facebook.com/Proportzia