המעצבת חגית טסה מתרחבת ופותחת את הסניף השביעי של הרשת בקניון רננים ברעננה. עלות ההשקעה בחנות נאמדת בכ-200 אלף שקלhagit5114
החנות, אשר תפתח בקומת האופנה של הקניון, תשתרע על שטח של כ-50 מ"ר. החנות מעוצבת בקונספט ייחודי ועוצבה מתוך מחשבה להדגיש את מגוון הפריטים וההיצע. החנות עוצבה בצבעוניות נשית רכה, המעניקים רקע לקולקציית הבגדים ותחושה נשית ונעימה.

החנות ממוקמת בגלריה, הקומה העליונה של הקניון, העיצוב ייחודי ופריטי הקולקציה יוצעו בטווח מחירים אשר ינוע בין 239  ועד 729 שקל.

החנות בקניון רננים מתוספת לשש החנויות הקיימות של הרשת: דיזינגוף ותל גיבורים 228 בתל אביב, אוסישקין 55 ברמת השרון, קניון שרונים בהוד השרון, טיילת שלמה המלך באילת, חוצות המפרץ בחיפה ובית טפר חנות עודפים.

קניון רננים היה בבעלות חברת מליסרון שאחרי רכישת הקניונים של בריטיש ישראל מכרה את הבעלות על הקניון לקבוצת JTLV של איש העסקים עמיר בירם ומשקיעים מוסדיים. 
 
מעצבת האופנה חגית טסה אהבה אופנה מאז ומתמיד. תחילת דרכה כמעצבת הייתה כעצמאית כשידה בכל, בעיצוב הגזרות, התפירה ועד שיווק הקולקציות בחנויות. כל זאת בעזרת תמיכתה של אמה. בשנת 2000 נפתח הסניף הראשון של 'חגית טסה' ברחוב דיזנגוף בתל אביב ומאז נפתחו סניפים נוספים הנושאים את שמה ברמת השרון, בבית טפר – עודפי ייצור, באילת ובקרוב בהוד השרון. כיום נמכרים הבגדים בעשרות בוטיקים ברחבי הארץ וכן מעבר לים בארה"ב ובאירופה. יש המכנים את חגית 'מלכת המכנסיים'. הגזרות הייחודיות שלה מחמיאות לגוף הנשי, מתאימות למגוון רחב של נשים, לשעות היום ולשעות הפנאי ועשויים מבדים ייחודיים. משפט ה'אני מאמין' של חגית: "ההשראה שלי היא האישה האורבאנית, שחיה ומעריכה אופנה".