מותג האיפור סאנשיין קוסמטיקס בבעלות ליהיא גרינר, מושק בימים אלה וימכר באופן בלעדי בסניפי המשביר לצרכןlihi31213 המותג מציע שלל מוצרי איפור ססגוניים, 100 אחוז טבעיים על בסיס מיקה ומינרליים. המותג יימכר באופן בלעדי ברשת המשביר לצרכן, בשלב הראשון המותג ישווק בשלוש נקודות מכירה: גרנד קניון חיפה, קניון עזריאלי ת"א וקניון מלחה בירושלים, כאשר החזון הוא להתרחב לכל הרשת כולה.

מהחברה נמסר כי מותג האיפור סאן שיין קוסמטיקס הוקם על ידי ליהיא גרינר בהשקעה של 2 מיליון שקל יחד עם חברת ילדותה, ענבל ביתן, מאפרת מקצועית מהוליווד שאיפרה מפורסמים כמו: ג'ניס דיקנסון, אשאנטי, פיט בול. גרינר: "בחרנו ב'משביר לצרכן' מכיוון שזו רשת הכולבו הגדולה בישראל המציעה מגוון רחב של מותגי קוסמטיקה בינלאומיים וכל זאת בפריסה ארצית רחבה ועם מחלקת קוסמטיקה מובילה".

מותג האיפור סאנשיין קוסמטיקס, שם את הדגש על חווית איפור מקצועית המותאמת באופן אישי לכל לקוחה ולקוחה. מוצרי האיפור עצמם, כמו כן האריזה, מברשות האיפור, ואף עמדות המכירה מאופיינים בעיצוב צבעוני, מהנה ורענן. בנקודות המכירה, יעמדו לשירות הלקוחות מאפרים מקצועיים, שעברו הכשרה ייעודית למוצרי האיפור של סאנשיין. שמות המוצרים מבוססים על משפטים מוכרים המזוהים עם גרינר, ונבחרו בקפידה על ידי הטאצ' האישי שלה.
האיפור המינרלי של סאנשיין מתאים לכל סוגי העור, גם הרגיש ביותר. מאחר ובמוצרים לא נעשה שימוש בחומרים משמרים למיניהם, כגון: טלק, צבעים מלאכותיים, שמנים וחומרי מילוי, הם מתאימים לכל סוגי העור. בנוסף, האיפור המינרלי מכיל רמה גבוהה של נוגדי חמצון המסייעים למניעת נזקים עתידיים, הזדקנות מוקדמת של העור, ומראה עור פגום.lihi301113b

מוצרי 'סאנשיין קוסמטיקס' ישווקו באופן בלעדי ברשת המשביר לצרכן שהינה רשת הכלבו הגדולה והמובילה בישראל. בשלב הראשון המותג ישווק בשלוש נקודות מכירה: גרנד קניון חיפה, קניון עזריאלי תל אביב וקניון מלחה בירושלים, כאשר החזון הוא להתרחב לכל הרשת כולה.

גרינר תתמקד בשיווק ותהיה הפנים המובילות של המותג, בעוד שענבל ביתן תהיה אמונה על הפן המקצועי וההדרכתי. "המטרה שלנו להצליח עם חברת האיפור 'סאנשיין קוסמטיקס' בארץ ואז להתרחב לחו"ל", מסרה גרינר.