בר רפאלי נכנסה כשותפה ברשת המשקפים Carolina Lemke Berlin, כאשר במסגרת העסקה שנחתמה תרכוש רפאלי כ- 5 אחוז מהחברהbar271113
יובל שני, מנכ"ל ושותף ברשת המשקפיים Carolina Lemke Berlin הכריז היום על כניסתה של הדוגמנית הבינלאומית בר רפאלי, המשמשת כפרזנטורית המותג לשותפה בחברה. בר רפאלי תרכוש 5 אחוז מהחברה הנמצאת בבעלותם של מספר אנשי עסקים המחזיקים גם ברשת האופנה הודיס ורשת האקססורייז טופ טן. רשת קרולינה למקה ברלין מונה 42 סניפים ברחבי הארץ.

יובל שני, מנכ"ל ושותף בקרולינה למקה ברלין: "חברת Carolina Lemke Berlin שינתה את כללי המשחק בשוק המשקפיים בישראל וכיום מהווה מותג חזק ומוביל בעולם המשקפיים. אין לי ספק, כי נוביל את שוק המשקפיים למקומות יצירתיים ואופנתיים וכי שיתוף הפעולה עם בר רפאלי יוליד פרויקטים נוספים בהמשך. כניסתה של בר רפאלי כשותפה חדשה, מהווה נדבך משמעותי במהלך להגדיל את הפעילות החברה ולבסס את מעמדה כמובילה בשוק המשקפיים בישראל. ".

רשת המשקפים קרולינה למקה ברלין נוסדה לפני כשלוש שנים בישראל, והיא מונה כארבעים נקודות מכירה ברחבי הארץ ומתעתדת לפתוח כ-20 נקודות מכירה נוספות בשנה הקרובה. בר רפאלי נבחרה כפרזנטורית של הרשת בעונת הקיץ האחרונה וממשיכה ללוות את הרשת גם בעונה הנוכחית עם השקת קולקציית משקפי הראייה לחורף.
 
המותג מבוסס על עיצוביה של המעצבת הגרמניה קרולינה למקה ומביא עימו תפישת עיצוב עכשווית של משקפי שמש וראייה, בסטנדרט אופנה מוביל ואיכותי ובמחירים נוחים. מידי עונה מושקים כ-300 דגמים חדשים בהתאם לטרנדים המובילים של בירות האופנה הבינלאומיות.
 
הקולקציה מוצגת בחנויות ובנקודות מכירה הייחודיות למותג בסגנון ה- OPEN STORE במרכזי הקניות המובילים בכל רחבי הארץ.

אתר אינטרנט: www.carolinalemke.com