חברת הנדל"ן הבריטית Bercleys אשר תקים בישראל את קניון ים המלח וקבוצת אירני קואופוריישן חתמו על הסכם לפתיחת מתחם אופנת יוקרה בקניון ים המלחyam7813 הכולל את מותגי העל ורסאצ'ה, אמפוריו ארמאני, רד ולנטינו, מייקל מייקל קורס, מארק ביי מארק גייקובס, ג'וסי קוטור.

חברת הנדל"ן הבריטית Bercleys, אשר תקים את קניון ים המלח בשטח של כ-10,000 מ"ר המתבסס על תמהיל של חנויות אופנה המייצגות בעיקר מותגים בינלאומיים, יחד עם שילוב מותגים מקומיים, חתמה עם קבוצת אירני קואופוריישן הסכם לפתיחת מתחם אופנת יוקרה בקניון שיכלול מותגי יוקרה בין לאומיים.

בימים אלו נחתם הסכם בין Bercleys וקבוצת אירני קואופוריישן לפתיחת מתחם אופנה בשטח של 600 מ"ר. במסגרת ההסכם, יכללו במתחם האופנה מותגים בינלאומיים יוקרתיים ביניהם: Marc by Marc Jacobs, Red Valentino , Versace, Emporio Armani, Tommy Hilfiger ,Diesel, Michael Kors , Juicy Couture, Paul & Shark

מותגים אלו יראו אור "בקניון ים המלח" אשר צפוי להיות מוקד המסחר העיקרי, עבור מיליוני התיירים שפוקדים את האזור בכל שנה. מלבד התיירים שירגשו כמו בבית עם שלל המותגים המוכרים להם, מאות אלפי ישראלים יוכלו ליהנות מחוויית הקנייה הייחודית בניחוח חו"ל ועדיין להישאר בארץ.

בנוסף לפתיחת מתחם אופנת היוקרה, רוני אירני, יו"ר ובעלי אירני קואופוריישן, ייעץ לחברת ברקליס בנושאי אופנה ותמהיל הקניון.

לדברי עו"ד חגי אדורם, נציג חברת Bercleys: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה, זאת זכות גדולה עבור היזמית שבקניון ים המלח יפתח מתחם יוקרתי של מותגי על. ההסכם מהווה הבעת אמון בקניון ים המלח מצד אירני קואופוריישן שהיא קבוצת אופנה נבחרת ומובילה בישראל ".

"קניון ים המלח" יוקם בלב אזור המלונות בעין בוקק שבים המלח וקרוב לשפת הים, ישתרע על שטח של כ-10,000 מ"ר על פני קומה אחת, וצפוי להיות מהיפים והמפוארים ביותר שנראו בארץ. הקניון יוקם בשנת 2015, בהשקעה של כ- 200 מיליון ₪. אדריכל "קניון ים המלח" הוא "יסקי מור סיון", אשר תכנן פרויקטים מובילים בתחום הנדל"ן בישראל כגון מגדלי עזריאלי, קניון רמת אביב, קניון רוטשילד בראשון לציון, מגדל אפריקה ישראל ועוד.

חברת Bercleys, הינה חברה העוסקת בייזום ובהשבחת נדל"ן מסחרי. החברה נמצאת בבעלותם של קבוצת יהודים תושבי בריטניה ובראשה עומד ג'ק גרין. Bercleys יזמה עשרות פרויקטים ברחבי בריטניה וכן חמישה פרויקטים בלטביה. המיזם הראשון של החברה בארץ, הכולל שני מרכזים מסחריים, מוקם בימים אלו סמוך לטיילת באילת. יש לציין כי קניון ים המלח יוצא לדרך בעידודם ובברכתם של ראש המועצה האזורית "תמר",  דב ליטבינוף, ומשרד התיירות, הרואים גם הם חשיבות בהשקת האטרקציה התיירותית הזו, ורואים בשיתוף פעולה צמוד כר פורה ונרחב לפיתוח האזור לרווחתם של המבקרים