רשת האופנה sack's פותחת בימים אלה חנות דגל ראשונה בעיר אמסטרדם, בהולנד, המצטרפת לפעילות קמעונאית בינלאומית של המותג בעולם, אשר פתח בשנה האחרונה שתי חנויות מחוץ לגבולות ישראלsacks4613 האחת בדרום אפריקה בקניון Sandton City ביוהנסבורג והשנייה בעיר מוסקבה בקניון יוקרתי בעיר krukus city (קרוקוס סיטי).

החנות החדשה אשר תמוקם ברחוב הראשי LEIDSESTRAAT 45 , על ידי זכיין מקומי, בהשקעה של 250 אלף יורו, תשתרע על שטח של כ- 110 מ"ר ותעוצב בפורמט החנויות הישראליות של הרשת.

החנות תמוקם בפריים לוקיישן ברחוב, הנחשב לאזור הקניות הנגיש והמעניין ביותר בעיר. ברחוב למעלה מ-200 חנויות של מיטב מעצבי על בינלאומיים ומותגי אופנה מובילים.

החנות החדשה עוצבה על ידי צוות אדריכלי הצמרת ברנוביץ קלונברג בעלי BKARCH סטודיו, המורכבת מקבוצה של אדריכלים ומעצבים צעירים ומוכשרים אשר עיצבו בארץ ובעולם בנייני מגורים, וילות פרטיות, מסעדות מובילות, בתי מלון, חנויות, בתי מגורים ועוד.

לדברי אילן חלפון מבעלי רשת SACK'S: "לאחר בדיקות שוק מקיפות שערכנו במספר ערי בירה וערי אופנה, עלה כי העיר אמסטרדם ידועה בתרבות הקניות המקומית ותושביה מעדיפים חנויות קונספט ברחובות ראשיים על פני קניוני ענק. החברה ממשיכה בתנופת התרחבות הן בתחום הסיטונאי שסאקס פועלת בלמעלה מ – 14 מדינות, בעיקר בבתי כל בו ובוטיקים מובילים ברחבי אירופה, והן בתחום הקמעונאי בארץ ובחו"ל".

ב-2012 גלגלה הרשת מחזור של כ-60 מיליון שקל ועל פי הדוחות הכספיים, בשנים 2009-2012, בעיצומה של תקופה המשבר, צמחה החברה ב-85 אחוז, נתון שכולל כמובן את המכירות ברחבי העולם.

רשת sack's נמצאת בבעלות אילן ורונית חלפון ו – 50 אחוז בבעלות קבוצת פוקס שרכשה בשנת 2007 את החברה ב-25.7 מיליון שקל. החברה עוסקת ביצור ושיווק אופנת נשים, החברה מפעילה 16 סניפים ברחבי הארץ וכן עוסקת בסיטונאות בעיקר באירופה: צרפת, גרמניה, הולנד, אנגליה, בלגיה, שוויץ ועוד. הרשת מפעילה מועדון חברות אקסקלוסיבי המונה כ- 35 אלף חברות בישראל.