מותג האיפור והקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז נותן החסות הראשית לאיפור לפסטיבל הסרטים בקאן זו השנה ה-16 במספר. מעלה גם השנה, לוריאל פריז חוגג עשייה קולנועית נשית עם כוכבות העל - דוברות החברה מרחבי העולםlor10513
לוריאל פריז שנותנת את החסות לפסטיבל קאן ה-66, היא המאפרת הרשמית של הפסטיבל. לרגל 66 שנים של חגיגה קולנועית בעיר הקיט שבריביירה הצרפתית, יעלו על השטיח האדום כוכבות העל, הדוברות הזוהרות של "לוריאל פריז" במחווה נוצצת לנשים בקולנוע ברחבי העולם, וכראוי לכוכבות על בינלאומיות הן יתארחו בסוויטה המהודרת שבקומה השביעית של מלון מרטינז היוקרתי והמפואר.

במהלך כל ימי הפסטיבל 15-26 במאי 2013, יצעדו שגרירות לוריאל פריז על השטיח האדום בקאן:

ג'וליאן מור, שחקנית מוערכת עם היסטוריה קולנועית עשירה, תצעד זו הפעם הראשונה על השטיח האדום בקאן, כשהיא מייצגת את הזוהר ההוליוודי.

ג'ין פונדה האלמותית, תצעד אף היא על השטיח האדום כשגרירת "לוריאל פריז" וכמייצגת תעשיית הקולנוע האמריקאית.

lor10513a

לצידן יצעדו הכוכבות היפהפיות: אישוואריה ריי – הייצוא החם ביותר של בוליווד, פרידה פינטו וסונאם קפור שיחגגו 100 שנה לעשייה הקולנועית בבוליווד ולקולנוע ההודי.

את הקולנוע האסייאתי תייצג פאן בינגבינג שהופיעה בכ-40 סרטים וכעת מתכוננת לבכורה ההוליוודית שלה.

לטיציה קסטה, שגרירת לוריאל פריז הותיקה וליליה בכטי המתכוננות שתיהן להופעה בסרטו החדש של אמיר קוסטוריצה, הן שייצגו את נשות הקולנוע הצרפתי בפסטיבל הסרטים.

רחובותיה של קאן ישטפו בעשרות משגרירותיה של לוריאל פריז אשר יופיעו על השטיח האדום במהלך ימי הפסטיבל ובהן:

מילה ג'ובוביץ', אווה לנגוריה, ליה קבדה, שריל קול, נטשה פולי, ברברה פאלווין, איזבלי פונטנה, ביאנקה בלטי, מייגל גייל, דויצן קרויז, איימי מאלינס ויו לורי.