רגע אחרי ש-2014 נכנסה לפעולה זה הזמן לאמץ את אחד הטרנדים הנוצצים (תרתי משמע) של העונה החורפית: טרנד הכרוםchina5114
טרנד זה מביא לקצות הציפורניים גוונים של כסף, ברונזה וזהב ועוד תתי גוונים מתכתיים המשלימים את הטוטאלוק כפי שנצפו בתצוגות של מעצבים כמו אלי טהארי, קרלוס מיאלה, ארמני, בלמיין, קולט דיניגן, הרווה לז'ר, ולנטינו ועוד רבים, אשר העלו למסלול עיצובים זוהרים ונוטפי כרום.

crinkled chrome של מותג הלק צ'יינה גלייז (China Glaze) היא פרשנות מעט מודרנית יותר לכרום הבסיסי. בניגוד למטאלי המבריק והאחיד, מבקש אחיו הכרומתי להציג מגמה דומה אך מתובלת בטוויסט מחוספס יותר: הזהב, הכסף, הברונזה ושארה גוונים המטאלים קיבלו "קמטוטי" כרום מבריקים ובוהקים על בסיס גריסים זעירים ששולבו בנוזל הלק על מנת לשוות לגוון מרקם ותת גוון משתנה בפגישתו עם קרן האור.

הגוונים הפסטלים הקרים של ירוק הסלאדין הקפוא, לצד הסגלגל הצונן והתכלת המושלג הם אלה שמתיימרים לשמש כאקססוריז אולטימטיבי לכל הופעה - אדג'י ורוקנ'רול וקז'ואלי וגלאמי. המראה הראשון אותו משיקה היצרנית בפתחה של השנה האזרחית החדשה מבקש לחבר בין שני קטבים. מחד מראה סולידי, יומיומי, פרקטי ומאידך, בקצה המנוגד לוק "גלאמי" יוקרה ובעל נוכחות עוצמתית יותר.

לזה הראשון מציע המותג, פלטת גוונים בהירה, פסטלית, רכה ונשית המתכתבת עם כל הופעה ואת הטוויסט לצבעים המאופקים מביאה הטקסטורה הכרומתית "המקומטת" הנוצרת בשל נוכחותם של הגריסים שנועדו להעצים את הגוון המאופק ולהעניק לו טאץ' בוהק המזכיר השתקפות נקודות אור על גבי קרחוני הים. בדומה לקרחוני הים אשר מתקשים לקלוט את קרני האור כך גם הלק מייצר אלומה בוהקת וצרה בכל פעם שהוא "פוגש" בנקודת אור.

מחיר: 39 שקל, בסניפי רשת נייל סטודיו ובמניקוריות ברחבי הארץ.