מותג הלקים האייקוני essie משיק מהדורה מוגבלת של 6 גוונים חדשים לקיץ 2013. קולקציית הקיץ לוכדת את האווירה והתחושה המדהימה של ימי הקיץ החמים, ימים בהם הנשים אוהבות להתלבש בבגדים קיצייםessie30413 צבעוניים וקלילים ומשלימות את המראה עם אחד מהגוונים המושלמים המוצעים בקולקציית הקיץ. הקולקציה ססגונית וצבעונית ומורכבת מצבעי פסטלים מושלמים, צבעים של יעדים מרהיבים בעולם היוצרים את הסגנון האולטימטיבי עבור כל אישה.

קולקציית קיץ 2013:

מדיסון אב-היו (Madison Ave-hue) – ורוד שיקי של האפר איסט. ורוד שיקי של האפר איסט סייד מגיח באופנתיות, וגורם לכל אחת להיראות כמו מיליון דולר.

גו גינזה (go ginza) – ורוד עדין של פריחת הדובדבן ורוד עדין של פריחת הדובדבן מזמין אותך לעולם המרחף {מונח בתרבות היפנית המתייחס לתענוגות העולם הזה} של יוקרה שקטה ויופי מושלם. תודה רבה {דומו אריגטו}.

אבניו מיינטיין (avenue maintain) – כחול פריזאי נפלא אופנתי, מסוגנן ועדכני, הכחול הפריזאי מתעל את הקסם המפתה והמושך של בירת האופנה.

בונד ווית' הומאוור (bond with whomever) – סגול לילך מפואר מלונדון לונדון מצלצלת אלייך. עני לטלפון עם ציפורניים בסגול-לילך מפואר והתחברי בקליק לקליקה התרבותית – כאן, שם ובכל מקום.

מקסימיליאן שטראס הר (maximillian strasse her) – ירוק- אפור "קולי" מבינה גדולה בסגנון הבווארי ושולטת על השדרה המלכותית. בירוק-אפור "קולי", את מלכת הטיילת, ואין לך כל צורך בכתר.

היפ-אנמה (hip-anema) – כתום אדום בהיר וזוהר טיילי להנאתך לאורך מסלול חולי בכתום-אדום מבריק וזוהר והראי לכולם מי הבוס-ה {נובה}. הרשימי את כל החוף עם גוון ציפורניים מושלם.

מחיר לצרכן: 51 שקל
תכולה: 13.5 מ"ל

ניתן להשיג בסניפים נבחרים של רשת סופר-פארם.