אופנה ומוסיקה הולכים מהווים שניים מהיסודות המרכזיים של התרבות האורבאנית. קסטרו משיקים קולקציית אוזניות אופנתיות, בעיצוב ייחודי במגוון צבעים ובאיכות סאונד גבוהה castro8513a בקולקציית האוזניות - אוזניות קשת (overhead) המולבשות מעל האוזניים ב- 5 צבעים, ואוזניות כפתור (inear המוכנסות לתוך האוזן) ב- 4 צבעים.

כל האוזניות של קסטרו מגיעות עם שלט קטן לשליטה על המוסיקה, אפשרות מענה לשיחות ומיקרופון מובנה המורכב על הכבל. האוזניות מתאימות לכל המכשירים הניידים ומכשירי שמע בעלי חיבור PL קוטר 3.5 מ"מ .

לרגל ההשקה קסטרו יצאה בהפקת אופנה עם חמישה מוסיקאים - מיכל שפירא, ניר פרידמן, דניאלה פיק, אריק ברמן ואיה כורם. במגזין האינטרנט של קסטרו www.castromagazine.com ניתן יהיה לשמוע שיר נבחר ואהוב של כל אחד מהם. צילומי האופנה נעשו עם צלם האופנה דודי חסון.

אוזניות הקשת של קסטרו בעיצוב רטרו, במראה שמזכיר אוזניות אולפנים וניתן להתאים את גודל הקשת. האוזניות מגיעות בצבעים אופנתיים, כחול פטרול, פוקסיה וכתום זרחני עדכניים לצד השחור והלבן הנצחיים. אוזניות אופנתיות עם סאונד משובח ונוחות מקסימאלית בזכות ריפוד הספוג הרך והנעים על האוזניים, אשר משמש גם לבידוד רעשים ומאפשר הנאה מלאה מהמוסיקה.

תכונות נוספות : מחבר 3.5 מ"מ, כולל מיקרופון ושלט, כבל בציפוי בד 120 ס"מ, טווח תדרים 18~20k Hz , רגישות 105dB+/-3dB.

אוזניות הכפתור של קסטרו עם כבל שטוח ומראה עדכני, מגיעות ב4 צבעים לבחירה: שחור, לבן, כחול ו-ורוד. אוזניות קלות ואופנתיות המספקות סאונד משובח ונוחות מקסימאלית, כוללות גומיות אטימה המתאימות עצמן לחלל האוזן ואוטמות את האוזן לרעשי רקע בצורה מירבית.

תכונות נוספות : מחבר 3.5 מ"מ, כולל מיקרופון ושלט, כבל שטוח 110 ס"מ, טווח תדרים20~20k Hz, רגישות 116dB+/-3dB.

על המחיר של האוזניות של קסטרו
מחיר אוזניות קשת של קסטרו: 99.90 שקל
מחיר אוזניות כפתור של קסטרו: 49.90 שקל

להשיג ברשת חנויות קסטרו ברחבי הארץ