בלעדי ברשת ורטהיימר ספורט, ורטהיימר טריאתלון, חנות קונספט המתמחה בענף הטריאתלון תמכור את שעוני ה-AMBIT החדשים, שעוני הספורט והשטח, של המותג Suuntovert4613

Ambit2 S – שעון ה-GPS לאתלטים
ה-Ambit2 S החדש הינו שעון GPS לספורטאי מולטיספורט (לדוגמא: טריאתלון) קל ודק יותר שמאכלס את כל התכונות הדרושות לרכיבה, ריצה, שחייה ואימוני מולטיספורט. ה-GPS מספק קצב מדויק, ניווט על-פי מסלול והקלטת מסלול, בעוד מד הדופק מאפשר לעבוד בטווח האידיאלי.
לרכיבה: ה-Ambit2 S החדש יתמוך בחיישני כח –Watts (ANT+) ויציע מגוון ערכים של מדידת כח ומגוון רחב של ניתוח מעמיק.
לשחייה: ה-Ambit2 S יציע גם שימושיות שחייה נרחבת, כולל קצב ומרחק, אינטרוולים אוטומטיים, קצב תנועות יד וזמן שחייה ביחס לאורכי בריכה שונים. ה-Ambit2 S גם ילמד לזהות את סגנון השחייה, מה שהופך את ניתוח הביצועים לקל יותר.
לריצה: רצים מרוויחים מקצב ומרחק מדויקים במיוחד הודות ל- ™ FusedSpeed, מערכת ה-GPS משולבת מד תאוצה של ה-Ambit, כמו גם שעון אינטרוולים ו-Auto Laps לאימונים.
למולטיספורט: משתמשים יכולים להחליף בין סוגי ספורט, מה שהופך את ה-Suunto Ambit2 S לשעון האידיאלי להקלטת אימוני המולטיספורט או המרוץ הבא.

Ambit2 – שעון ה-GPS להרפתקנים ואתלטים

Suunto משיקה דגם נוסף - Ambit2 , השעון מציג את תכונות הדגל של Suunto לשימושיות שטח כגון ניווט על-פי מסלול, מידע ברומטרי, מד גובה עם FusedAlti™, מצפן 3D ותכונות שטח נוספות. בנוסף לכל אלו, ל-Ambit2 תכונות אימונים זהות לאלו של ה-Ambit2 S.

מאוכלס במעטפת מחוזקת סיבי זכוכית (פיברגלאס) עם חיי סוללה של עד 50 שעות במצב GPS, ה-Ambit2 הינו השעון האולטימטיבי להרפתקנים רציניים, חוקרים וספורטאי מולטיספורט. גרסת הספיר של ה-Ambit2 ,מציגה חוגת פלדה מוברשת וזכוכית עושיה קריסטל ספיר, המוסיפה עיצוב קשוח לשימושיות האקסטרימית של ה-Ambit2.

מחירים לצרכן

מחיר השקה מיוחד ל-AMBITS2 - 1,800 שקל (במקום 2,000 ₪ )

AMBIT 2 – מחיר: 2100 שקל

בחנות ניתן יהיה לשמוע חוות דעת אישית של העובדים על השעון ויתרונותיו בהשוואה לAMBIT ולשעונים של מותגים אחרים

ניתן להשיג בורטהיימר טריאתלון
רח' אבא אבן 3 הרצליה פיתוח 09-9559228