2018 נפתחת בסערה עם חורף וגשמים, אז עכשיו זה בדיוק הזמן לעקוב אחר הטרנדים האחרונים מתחום האיפור. הנה כל מה שאת צריכה לדעת
כמו בכל שנה, החורף מביא איתו המון טרנדים חדשים לתחום האיפור. הסיבה העיקרית לכך היא שהחורף מתחיל יחד עם תחילת השנה ותצוגות האופנה הגדולות על במות אירופה וארצות הברית, מה שגם שחובבי אופנה מרגישים מיצוי אחרי הקיץ ומחפשים כל הזמן אחר מקורות השראה.

בין המייקאפ לקונטור: כך תשיגי מראה אופנתי
עונת הסתיו-חורף הנוכחית נפתחת עם הטרנד של מייקאפ כיסוי מלא במרקם מט. זהו פתרון איפור מושלם לנשים מבוגרות וצעירות ובעזרתו ניתן להגיע לרמת גימור אידיאלית. המייקאפ לא רק מבטיח כיסוי מלא שמתכתב עם תנאי מזג האוויר, אלא גם עמיד בפני מים ומונע את עוגמת הנפש שמלווה איפור מרוח.

עוד טרנד שהתחיל בסתיו ושומר על מעמדו בחורף הוא הקונטור. היות ועור הפנים הופך לבהיר יותר עקב פחות חשיפה לשמש, הקונטור מאפשר להשתמש בהארות והצללות על מנת לפסל את הפנים ולרענן אותם. ההצללות מיועדות למקומות הנמוכים בתווי הפנים, ההארות למקומות הגבוהים והתוצאה היא מראה דומיננטי ועכשווי.

כל מה שקורה בעיניים
אי אפשר לדבר על טרנדי האיפור החמים לשנת 2018 בלי להזכיר מוצרים שמיועדים לטיפוח הגבות, העיניים והריסים. מראה גבות מלאות אך לא מאוד עשויות ניתן להשיג באמצעות מסקרה שמכילה סיבים, בעוד הגוונים הנכונים לצלליות עיניים צריכים לנוע סביב האזור של שחור, חום, סגול ובורדו.

כמו כן, מראה חורפי דורש ריסים מלאים ובולטים או בודדים ומופרדים וההמלצה של אנשי מקצוע היא לעבור בתקופה הקרובה למסקרה עם מברשת סיליקון כדי להדגיש כל ריס ולהעניק לו נפח. לבסוף, בעונה הקרה השפתיים מושכות המון מבטים וזה בדיוק הזמן לצבוע אותן בגווני ניוד חומים או בצבעי חציל ושזיף עמוק.

איך נוצרים טרנדים ואיפה לומדים אותם?
יש נשים שלא מסתפקות בחיקוי של טרנדים עולמיים אלא רוצות להיות שם כשזה קורה. בניגוד למה שנהוג לחשוב, רוב הטרנדים לא נוצרים יש מאין אלא מעידים על תופעות גלובאליות רחבות יותר. כך לדוגמא ניתן לראות כיצד מצב כלכלי מביא איתו נטייה להשתמש במוצרי אופנה זוהרים בסגנון גלאם, בעוד מאפיינים תרבותיים מהמזרח הרחוק הם אלו שהביאו אלינו את הטרנד של קרם BB או סרום.

שאלה לא פחות חשובה היא איפה לומדים את הטרנדים וכיצד יודעים מה לעשות בשביל להביא אותם לידי ביטוי. כאן התשובה חד משמעית ומדגישה את היתרונות של קורס איפור מקצועי במאה ה-21. זהו תחום לימודים מאתגר, מספק ומתגמל שמתאים לגברים ונשים כאחד. הלימודים פותחים בפני הסטודנטים עולמות חדשים של השראה והם מהווים לעיתים קרובות נקודת פתיחה יעילה לקריירה בתחומי הטיפוח והביוטי.