לראשונה יכולות נשות ישראל להנות מליפגלוס ייחודי המותאם לגוון שהן הכי אוהבות ואפילו לשימר שלהם. GAYA COSMETICS, מותג האיפור המינרלי מאיטליה מציע לראשונה לנשות ישראל את ה ליפ גלוס DO IT YOURSELFgaya2513
המותג מאפשר למתאפרת לבנות לעצמה את הליפ גלוס בגוון שהיא הכי אוהבת ממגוון רחב של צבעים. GAYA מאפשרת התאמת גוון הליפגלוס בחנות גאיה ללא תוספת מחיר, או לחילופין, לרכוש את הליפגלוס השקוף יחד עם שימר לאיפור העיניים על מנת ליצור התאמה בין איפור העיניים והשפתיים.

חברת GAYA COSMETICS פיתחה גלוס צלול וזוהר המועשר במינרלים, אשר ניתן לערבב באבקות השימר המינרליות במגוון של למעלה מ- 50 צבעים בסיסיים, אשר ניתן לערבב בינהם וכך ליצור אינסוף גוונים מותאמים אישית.

נטייתם של הגוונים המינרליים להתאים עצמם לגוון הטבעי של פיגמנט השפתיים מייצרים מגוון רחב של צבעים רעננים, זוהרים בגוון אישי ומיוחד.

הפורמולה עשירה בלחות, נוגדי חמצון, ויטמינים וחומרי הגנה טבעיים מהשמת ומעניקות הזנה והגנה לשפתיים.
מחיר מומלץ לליפ גלוס : 99 שקל
כמות:8 מ"ל

ניתן להשיג בחנוית GAYA בקניון "עיר ימים" נתניה, קריון, מתחם G כפר סבא, דיזינגוף סנטר בתל אביב, קניון רננים רעננה, קניון הזהב ראשון לציון ובקניון הנגב בבאר שבע.

GAYA COSMETICS מפעילה מבצעים משתנים מעת לעת בנקודות המכירה. מחזיקות כרטיס חבר GAYA VIP זכאיות להנחה בגובה 20 אחוז על כל קניה ממוצרי האיפור (אין כפל מבצעים) איפור ערב יוקרתי במתנה. במידה וקיים מבצע תושלם ההנחה למחזיקות הכרטיס עד לגובה 20 אחוז). 4. ניתן לרכוש כרטיס חבר גאיה ב 49 שקל. על כל קניה ב 300 שקל תקבל הלקוחה כרטיס חבר VIP.