קולקציית בגדי הילדים של המותג פומה לקיץ 2013, מתכתבת עם הטרנדים המובילים מליין הביגוד וההנעלה של המבוגרים, אבל עושה חסד עם הקטנטנים בכל מה שקשור לגזרות, חומרי הגלם ואיך לא, ההדפסים והצבעוניותpuma6513


בפומה מבינים כבר מזמן, שהילדים של היום הם מיני-מי שלנו בכל המובנים: הם מתוחכמים, עדכניים, חכמים וטרנדיים, שואפים להוביל, להצליח ולהיות תמיד נכונים. בפומה מעריכים את התכונות הגדולות הללו של הקטנטנים ולא יאפשרו לשום דבר לעצור אותם בדרך להגשמה העצמית.

 

קולקציית הביגוד של פומה, המורכבת בעיקר מבדים קייציים כמו כותנה רכה וניילון, אינה מתחנפת ולא עושה שימוש בהדפסים ילדותיים. הדפסים אלה, כך על פי משנתם, לא יגרמו למי שלובש אותם להיות עדכני יותר. הילדים של פומה מונעים על ידי הפרופילים המוגדרים של טרנדיות וסטייל, ללא קשר לגיל. זהו מוטיב שיחזור על עצמו החל בקולקציית התינוקות וכלה בקולקציה המיועדת לבני הנוער והמתבגרים.

פרינטים בסגנון רטרו, דוגמאות שנונות, גזרות מותאמות למימדי גופם ושילובי צבעים יחודיים בסגנון קולור בלוק, משתלבים באופן הרמוני וכמעט מופלא עם אורך

puma6513a

החיים החדש של ילדי העידן המודרני: ריצה, קפיצה, דילוגים וספורט לא שמורים רק לשנות ה80. ילדי ההייטק הם חלק מהמטרופולין והפעילות שלהם בחוגים, גינת המשחקים ובבית, מתקיימת 24/7 .

בפומה מאמינים, שסגנון לבושם של הילדים, הוא גם האופן שבו הם יכולים להתבטא יצירתית. הם לא צריכים להיות "ילדותיים" או שערורתיים" בכדי להתבלט. הם יבלטו ויצליחו להשאר מעודנים.

בקולקציה: טי שרטים, מכנסוני ספורט, עליוניות וז'קטים קלילים, גופיות, גרביים, נעלי ספורט וסניקרס אופנתיות.

טווח מחירי נעליים - 149.9 -299.9 שקל

טווח מידות נעליים- תינוקות: 19-27, ילדים:28-35, נוער: 35.5-39

טווח מחירי ביגוד- 99.9 ועד 179.9 שקל