קסטרו מרחיבה את המותג וצפויה לצאת בקרוב בקולקציה לילדים, החל ממידת Newborn ועד גיל 14. הקולקציה תושק לקראת ראש השנה ופתיחת שנת הלימודים החדשהcastro19613a

 קו האופנה לילדים של קסטרו עוצב תחת הקונספט Imagine, והוא מושק באמצעות הסלוגן "תתחילו לדמיין...". במרכזו ניצב עולם הדמיון היצירתי והאינסופי, שבא לידי ביטוי בדמויות מאוירות על רקע לבן בשילוב המיתוג של ה-Red Bar המזוהה של קסטרו. 

לקראת השקת המותג תחשוף קסטרו את התמחור, אולם על פי הערכות תצא קסטרו בתמחור תחרותי לקולקצייה החדשה. תחום בגדי הילדים זוכה בשנים האחרונות לתחרות משמעותית בין השחקנים השונים עם הכניסה לישראל של מותגים בינלאומיים כמו H&M, גאפ, קרטר'ס ותחרות גוברת מצד מותגי ילדים מקומיים. 

גבי רוטר מנכ"ל משותף בקסטרו אמר הבוקר: "אנו חושפים הבוקר לעיניכם את אחד המהלכים המרגשים של קסטרו - הכניסה שלנו אל תחום אופנת הילדים. זהו צעד טבעי והרמוני עבור בית האופנה שלנו שממשיך להתחדש ולהפתיע מעונה לעונה. קולקציית castro19613bהאופנה לילדים של קסטרו תיצור עולם שלם מלא קסם ודמיון של אופנה ולייף סטייל ותכלול מגוון עשיר של בגדים ואביזרים שילדים אוהבים - והורים אוהבים לאהוב. במשך למעלה משנה עמלו מעצבי הסטודיו החדש על הקמת הקטגוריה, ויצרו אותו בשפת האופנה וכתב היד המובהק של קסטרו, במטרה להעניק חוויית אופנה מרגשת, איכותית ומקורית גם לילדים, ומתוך מחשבה מעמיקה וכמובן, מלאת אהבה".

מעצבי בית האופנה ישיקו מדי עונה קולקציית אופנה ולייף סטייל לילדים מגיל ינקות ועד 14, מבגדי קז'ואל ליומיום דרך לבוש חגיגי לאירועים ואפילו מתנות לילדים. את קולקציית הלבוש מלווה גם קולקציית אקססוריז מדויקת הכוללת נעליים חגורות, כובעים ועוד.

בחודש ההשקה ייפתחו כ-25 חנויות ילדים אשר ישולבו ברובן בתוך חנויות קסטרו ויתפרשו על פני 100 מ"ר בממוצע, בהשקעה של כ- 18 מיליון שקל.

ערכיו של בית האופנה קסטרו הותאמו לקטגוריית הילדים בשפת מיתוג חדשה המציבה במרכזה ארבעה ערכים: אהבה, משפחה, משחק, ומגניבות - כולם בהשראת עולם הדמיון של הילדים. איורי חיות וסמלים המשולבים עם סמל הלוגו של קסטרו, ה-red bar, מובילים את שפת המותג ויופיעו על הבגדים, האביזרים, שקיות הקניות, תוויות המוצרים, האריזות, וכו'. שפת המיתוג החדשה פותחה בשיתוף חברת המיתוג blend it.castro19613c

קו אופנת הילדים של קסטרו יציג בגדים ומוצרים נלווים לתינוקות מגיל Newborn ועד ילדים בגיל 14, ותציע להם קולקציה מגוונת - מבגדי קז'ואל ועד אופנה חגיגית לילדים. את הקולקציה עיצבו מעצבי הסטודיו של בית האופנה, לפי ערכי המותג ובהתאמה לכתב ידה ושפתה של קסטרו. הקו נחלק לשתי קבוצות גיל בכדי ליצור התאמה לצרכיה השונים של כל קבוצה, ובהתאמה לבנים ובנות. קבוצת התינוקות מגיל 0 – עד 24 חודשים, נחלקת ל-2 קבוצות: Newborn עד 6 חודשים ומ-6 עד 24 חודשים, ואילו קבוצת הילדים פונה לגיל שנתיים עד 14.

חנויות קסטרו לילדים יעוצבו תחת קונספט עיצוב חדשני אשר יבדיל את קו הילדים מקטגוריית הנשים והגברים בחנויות. לקוחות קסטרו ייהנו מחווית קניה נגישה, תוך התמצאות קלה ונוחה בחנות על פי חלוקה לגילאים וחלוקה לבנים ובנות. קולקציית האופנה אשר תיחשף ותושק לקראת החגים תציג את התמהיל האופנתי המתאים ביותר לאורח החיים והאקלים הישראלי, תוך דגש על אופנתיות.

קסטרו הינה חברת האופנה המובילה בישראל, בפריסה ארצית של 171 חנויות. מהן: 54 חנויות משולבות (הנספרות כ-108), 26 חנויות נשים, 27 חנויות גברים, 2 חנויות תיקים ונעליים, ו-8 חנויות עודפים. הכנסות קסטרו בשנת 2012 היו 705.8 מיליון שקל.