מותג נעלי הילדים הספרדי GARVALIN (גרבלין) המונה כ- 1200 נקודות מכירה באירופה, צפון אפריקה ואמריקה נכנס לישראלgravlin4713a עד כה נפתחו בארץ שלושה סניפים בערים תל אביב, אשדוד ונצרת בהשקעה של מיליון שקל כאשר סניף הדגל יפתח במהלך חודש אוגוסט בקניון שדרות ממילא בירושלים. חברת "סטראדה" המפיצה את המותג מתכננת בתוך שנה וחצי להקים 37 סניפים נוספים. הקונספט של הרשת מתבסס על מודל המקובל באירופה ובאמריקה. 70 אחוז מהסניפים בסגנון "קורנר שופ" פינה בתוך חנויות מולטי ברנד שישתרעו על כ- 20-30 מ"ר ו- 30 אחוז הנותרים יהיו חנויות מותג בשטח דומה. מדובר בנעלי צעד ראשון לילדים ונעלי עור איכותיות בעיצוב אירופאי לתינוקות וילדים מגיל שנה עד 14.

במהלך השנתיים האחרונות הרשת ערכה פיילוט בנקודות מכירה שונות ברחבי הארץ שהתפרס על פני ארבע עונות וכלל חמישה מותגי בית ספרדיים לאחריו הוחלט כי המותגים "ביומכניקס" ו"אגאתה רויז דה לה פרדה" הם אלו שישווקו בחנויות הרשת לצד GARVALIN. הרשת נכנסת לישראל באמצעות היזם רומא קיקוזשוילי.

חנויות הרשת מעוצבות בסגנון חנויות בוטיק על פי קו העיצוב שהתוותה החברה בחו"ל. מדפים מעוגלים נמוכים וקומודות, כאשר כל מותג מקבל צבע מזהה: אדום, ורוד וצהוב. בחנויות "קורנר סטור" ישנה קופה רושמת ועובד חיצוני של GARVALIN.

קולקציית הקיץ והחורף כוללת נעלי צעד ראשון, מגפיים, סנדלים סגורות ונעלי נוער, הכל מיוצר מעור איכותי. טווח מחירי קולקציית קיץ 2013 נע בין 190-270 שקל.gravlin4713b

לדברי היזם ובעלי הרשת רומא קיקוזשוילי: "על פי הנתונים שסטראדה אספה במהלך שנתיים של פעילות ניסיונות בשוק הספציפי בישראל, הציבור בשל מאוד לרכישה חכמה יותר לילדים תוך בדיקה של איכות הנעל, חומרי הגלם, המותג וחשיבות בריאות הרגל של הילד. לאחר בחינה של מספר מותגים אנו מאמינים כי גרוולין הוא המותג המתאים ביותר לצרכנים בישראל מבחינת רמת האיכות והמחיר".

שוק נעלי ילדים בישראל נשלט על ידי שני מותגים ישראליים עיקריים, אשר כל אחד מהם מייבא ומשווק כ שני מיליון זוגות נעליים בשנה. בנוסף לשני שחקנים עיקריים אלו יש שוק נישה של יבוא נעליים יקרות על ידי חנויות נעליים, בעיקר מאיטליה וספרד. בשוליים הרחבים של השוק, באופן טבעי נמצאים כל המוצרים שמיובאים מהמזרח הרחוק עם מכנה משותף אחד, המחיר הנמוך ככל הניתן. על פי מחקר שערכה GARVALIN בארץ ישנם כ- 559 אלף ילדים בקבוצת הגיל - 1-4 שנים. הצריכה השנתית הממוצעת של קבוצה זו היא 4.4 זוגות נעליים לשנה (כ- 2.64 מיליון זוגות) ואילו קבוצת הגילאים 5-14 מונה כ- 1.26 מיליון ילדים הצורכים בממוצע 5.4 זוגות בשנה נעלי לכל ילד.

אתר החברה בחו"ל http://www.garvalin.com

אתר החברה הישראלי http://stradail.com