מקמל הינה משפחה של צורפים ומעצבי תכשיטים מזהב. סיפורם מתחיל לפני 70 שנה. סבא רבה של המשפחה, היה צורף ידוע ומוכר בעיראק. מקצוע הצורפות עבר מאב לבנו ברבות השניםmakmal9513 טל מקמל, דור רביעי למשפחת הצורפים, מדריכת צלילה חופשית, מדריכה לשחיית פעוטות, גולשת וצלמת. ילדת ים נצחית, החלה בגיל 11 לרקום תכשיטים מחוטים ומצדפים והייתה מקשטת בהם חברים. בעבור מספר שנים, כשהיה נדמה שאף בן משפחה לא ימשיך את המסורת, הבינה את יעודה, התיישבה מול הסדן והחלה לעצב תכשיטים.

הקולקציה,מעוצבת בעבודת יד, עשויה ומאופיינת בקשירות, ליפופים, כיפופי מתכות ושילוב אלמנטים מסוגים שונים ביניהם אבנים יקרות, כסף, זהב, גולדפילד ואלמנטים השואבים השראה מן הים אותו מקמל כל כך אוהבת: צדפים, עוגנים והגאים של סירות.

תכשיטי הקולקציה מעוצבים בקפידה וניכרת מחשבה ושימת לב לפרטים הקטנים בכל תכשיט. רוב התכשיטים בקולקציה הם ONE PICE כפועל יוצא של אופי התהליך, חומרי הגלם וצורת העבודה. הצדפים המשולבים בקולקציה, אינם כאלו המסוגלים לאכלס סרטנים ונאספים הרחק מקו החוף. המחשבה הרומנטית העומדת מאחורי זה, היא שלקוחה הרוכשת תכשיט המשלב צדף, תקבל כמה צדפים קטנים, אשר יוכלו בעתיד לאכלס דיירים חדשים על מנת להחזירם לים. קולקציות MAKMEL מתאימות לנשים גברים וילדים.

MAKMEL באילנה ברקוביץ' וב-AXELA  

מחיר 120-880 שקל

אילנה ברקוביץ' - דיזינגוף 264 ת"א, טלפון: 077-7811002

פייסבוק: WWW.FACEBOOK.COM/ILANABERKOVITS

אינסטגרם: ILANABANANA28AXELA דיזינגוף 161 תל אביב ובחנויות נבחרות טלפון 03-5275371

שעות פעילות א-ה: 10:00-20:00 ו': 10:00-15:30

כתובת פייסבוק: HTTP://WWW.FACEBOOK.COM/AXELA.FASHION