התחיה המחודשת בשעתה, של ערכי האומנות הקלאסית, דגלה בפשטות ובגדלות מאופקת, תמציתיות והרמוניה, כמו גם בהיגיון אסתטי ופרקטי המושפעים כולם מסגנונות העת העתיקהtwoa6914a הסגנון והמראה הניאו - קלאסי בולט בעולם האופנה בחורף הקרוב. סגנון זה תואם את תקופת ההשכלה הנאורה ואת עידן התבונה האנושית שבהם נתפשו הצורות הקלאסיות מן העת העתיקה כצורות ההולמות את השקפת העולם הפילוסופית דאז. בעקבות השראה זו, בוחרות הפעם מעצבות TWO A להתמקד בעקרונות הסדר והארגון בקולקציית סתיו - חורף 2014-15.

מעצבות המותג ממשיכות להוביל מסר פרקטי עם עיצובים בעלי קו נקי ומהודק, מלוטש להפליא, כשהקו המנחה המלווה את כל הקולקציות מתבסס על "גלאם", נשיות ועוצמה. הקולקציה החדשה של TWO Aמורכבת מחומרים אורגניים, בדים, חבלי משי וכותנה, אבני אוניקס, קרני בפאלו, מתכות יצוקות, אבנים טבעיות ועוד.twoa6914b

הדגש בקולקציה החדשה הוא על מראה עכשווי ומעודכן המשלב שימוש במרקמים וצורות המזכירים אלמנטים ישנים וקלאסיים מן העבר כגון מטילי זהב. המראה הגראפי של העיצובים, מועצם בזכות יצירת קונטרסט מושכל בין צורות לצלליות. השילוב והניגודיות בין השניים מוביל למראה בעל יוקרה ייחודית, אישית מאוד המלווה ברגישות רבה לפרטים קטנים ומפנקים. רכות החומרים מייצרת קריצה נעימה המרככת את קו המתאר הגראפי הנוקשה של הצורות.

פלטת הצבעים בעונה זו הינה פרקטית מאוד. מלבד השחור הקלאסי קיימים גם הבזקים של כחול מונקו, כתום עז, שזיף עמוק, בז', קרמל והבולט ביניהם הוא האדום שני, אשר לפני אלפי שנים שימש לצביעת בדים וחוטים, זהו צבע עז ועמוק שההיסטוריה שלו והחזות שלו משתלבות עם ההשפעה ההיסטורית שמלווה את העונה הנוכחית.

טווחי מחירים: שרשראות: 290  - 1890 שקלים
צמידים: 190 - 990 שקלים
עגילים: 220 - 420 שקלים

TWO A
להשיג בסטודיו TWO A ברח' הצבעוני 3 סביון
ובחנויות נבחרות ברחבי הארץ - לבירורים - 7611116 – 050