מותג התינוקות Johnsons baby החל לשווק למבוגרים שמן תינוקות המיועד למגע עור רך הודות לכושר ההזנה והלחות שלו עד פי עשרה מכל קרם גוףjohnson4713

שמן התינוקות של ג'ונסונס בייבי, מרכך את העור לכדי עור רך. השמן לוכד את הלחות, כאשר שמן התינוקות הנו שמן מינראלי המבוסס על פרפין נוזלי - תוצר רמת הזיכוך הגבוהה ביותר של שמן מינראלי המשמש למעלה מ- 100 שנים באלפי תרופות ומוצרי מזון.

 

השמן מופק ממקור טבעי כמו שמן צמחי, יציב כימית ואינו דורש תוספת חומרים מייצבים ומשמרים וכן, בטוח וטהור ונקי ממזהמים. על פי החברה השמן אינו סותם את הנקבוביות וכן אינו משפיע על נקבוביות הזיעה.

שמן התינוקות של בייבי, נועל את הלחות בעור ומעניק עור חלק ונעים למשך שעות ארוכות. השמן בעל שלושה רכיבים בלבד, כאשר פרפין נוזלי טהור בזיכוך רפואי מהווה 99 אחוז מהמוצר. השמן אינו מכיל חומרים משמרים או מייצבים ועבר סדרת בדיקות, כדי להבטיח את עדינותו והתאמתו לעורם של תינוקות.

על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות יש למרוח את שמן התינוקות על עור הגוף מיד עם תום המקלחת על עור רטוב. השמן חודר לעור ונספג במהירות. מותיר את העור במרקם רך במיוחד. בנוסף, הוא מומלץ לשימוש להרגעת העור לאחר הסרת שיער ולהסרת איפור עיקש ועמיד במיוחד.

מחיר מומלץ לצרכן
200 מ"ל  17.5 שקל
500 מ"ל- 33.5 שקל


להשיג ברשתות הפארם, ברשתות השיווק ובחנויות ברחבי הארץ

הפרסום מבוסס על מידע שנמסר מהחברה ולא על התרשמות צוות האתר.