אתר Shoez web store נועד במיוחד עבור כל הנשים שבשבילן נעליים זו אהבהshoes301113
מכל טיסה, חופש או טיול, אנו חוזרות עם נעליים מכל הסוגים: עקבים גבוהים, עקבים נמוכים, סטילטו, נעליים שטוחות, נעליים עם אבזמים, ניטים, רצועות ומה לא. קניית נעליים היא אהבה שמשותפת לרוב הנשים, הצורך למצוא נעל איכותית, יפה, אך גם נוחה וכמובן בעלת הצהרה, הוא שהוביל ליצירת המותג Shoez web store
 
לראשונה בישראל, קיימת פלטפורמה ייחודית לביצוע רכישה פשוטה של נעלי ערב וכלה שנבחרו בקפידה ובהמון המון אהבה. המשלוח על חשבון האתר וללקוחה קיימת תמיד את האופציה להחזיר ולקבל את מלוא כספך בחזרה.

האתר שהוקם לפני שנה, הוא פרי יוזמתן של ליהי צבילינגר, מעצבת שמלות כלה למותג מירה צבילינגר ומורג מנטל בעלת תואר שני במנהל עסקים, התמחות בשיווק ופרסום באינטרנט. כאשר השתיים בוחרות עבורך את המיטב מהקולקציות בעולם, בין המותגים הנמכרים באתר המותג הברזילאי Schutz, המותג הספרדי Gadea ומותגים נוספים. על מנת שהנעל שלך תהיה לא רק יפה אלה גם ייחודית, אתר shoez web store מקפיד שכל נעל תהיה באתר במלאי מצומצם.
 
שרות נוסף שקיים באתר הוא סטיילינג אישי- בו ניתן לשלוח תמונה של שמלת הכלה שלך ואנו נתאים עבורך את הנעל המתאימה ביותר לשמלת הכלה.

*כל הנעליים מיובאות מאירופה, ארה"ב ברזיל, ספרד

* טווח מחירים: 300-1350 שקל

טווח מידות: 35-41

ניתן להשיג באתר www.shoez.co.il

או בשואו רום ברחוב הרב עמיאל 4 ת"א בתיאום מראש בטלפון 03-5479571