נינה גנין מעצבת פנים, תושבת רמת השרון, מעצבת פנים והום סטיילינג מ-2017nina131117
מתמחה בבניה פרטית, דירות יוקרה, שיפוץ בתים, דירות, חנויות, משרדים ותכנון דירות קבלן, בוגרת מכללת קונספט לעיצוב פנים ומרכז הבניה בילדינג שם למדה פיקוח בניה וניהול פרויקטים.

ממה מורכב עבורך תהליך העבודה מול הלקוח?
בפגישה ראשונה מול לקוח אנחנו מדברים לפני הכל על תאום הציפיות מבחינת הזמנים והתקציב. מטרת הפגישה היא קביעת הפרוגרמה, להבין את סגנון הלקוח ודרישותיו ומתן הסברים. משם ממשיכים לשלב התכנון וכמובן מגיעים לשלב הביצוע.

האם קיים קו מנחה המקשר בין כל הפרויקטים?
חשובה לי מאוד הפרקטיקה, העיצוב נעשה תמיד תוך חשיבה על נוחות, מקומות אכסון וכמובן היופי שבעיצוב. הדגש הוא על אופי התחזוקה לזמן ארוך, תשומת הלב לפרטים הקטנים שיוצרים את הנוחות בתפעול החלל.

מהם מקורות ההשראה שלך?
אני מקבלת את ההשראה שלי בעיקר מעיצובים מחוץ לארץ, טיולים בעולם , תרבויות שונות וסרטים.

כיצד היית מגדירה את הסגנון שלך?
הסגנון שלי הוא בעיקר כפרי עם שילובים תעשיתיים,פחות נוטה לכיוון המודרני. חשוב לי שהעיצוב יהיה שלם מבחינת הסגנון גם אם מדובר בעיצוב אקלקטי.

האם קיים אצלך " חותם עיצובי"? צבעים אהובים?
החותם שלי הוא הרגשת החלל מהבחינה התחושתית, שבית ירגיש כמו בית ושחנות תרגיש כמו חנות,שיהיה תמיד נעים בחלל נוח ולא מאיים. אני מאוד אוהבת את הצבע הכחול ואולי זהו אחד מסימני ההיכר שלי, משתמשת באקססוריז בגוונים מעושנים, צביעה של הקירות והדלתות בגוונים מעניינים אשר משרתים את יצירת האוירה בחלל.

האם קיימים מבחינתך "קוים אדומים" בעיצוב?
אני לא מוותרת על הוויז'ן , החזון העיצובי שלי. התאורה למשל היא משהו שתמיד אתעקש עליו, תאורת אוירה היא ללא ספק אחד הדברים החשובים מבחינתי. חשוב לי להסביר ללקוח את חשיבותם של הדברים שלא תמיד ברורים למי שאינו איש מקצוע מנוסה, כמובן שהכל חייב להיות מובן וברור ותמיד ברוח טובה.

האם ישנה עבודה או פרוייקט שהיית מגדירה כאהוב במיוחד?
אני אוהבת את כל העבודות שלי כמובן אבל פרוייקט אחד היה מיוחד ומרגש כשנתבקשתי לעצב דירה לא גדולה לאם חד הורית עם שתי בנות צעירות. העבודה היתה מאתגרת והתוצאה היתה מהממת ומרגשת.

הארון שלי

היכן קונה?
חו"ל ואינטרנט.. בארץ אני עובדת ולא נשאר לי יותר מדי זמן להסתובב בחנויות. קונה בעיקר דברים גם לבית שלי כשאני מסתובבת בחנויות עיצוב לבית עבור הלקוחות.

סגנון לבוש והשראה
ספורטיבי ונשי.חייבת להתלבש בצורה פרקטית ונוחה ליום שלם של עבודה ודואגת שיהיה לי נוח אבל גם שאהיה ייצוגית כמובן מול הלקוחות. את ההשראה אני אוהבת לקבל מאנשים שאני פוגשת, אנשים עם אמירה אופנתית מהם תמיד אפשר לקחת משהו מסויים ולחבר אותו אל הסגנון שלי.

פריט אהוב בארון
אוסף שמלות הערב שלי שנתפרו בתפירה אישית ורובן שחורות.

שטוח או על עקבים?
שטוח.

עם או בלי איפור?
מתאפרת מעט מאוד בעיקר מדגישה את העיניים.

הבגד המושלם?
תלוי במצב הרוח אבל שמלה שחורה..

צבעים בארון?
ללא ספק המון שחור אבל בקלות אפשר למצוא אותי בקיץ בשמלה בהירה ופרחונית
בסגנון "בוהו שיק" קליל.

האם לפעמים גם "יוצאת מהקופסא"?
בהחלט!!! תמיד אוהבת להתנסות בסגנונות אחרים ולבדוק את החיבור שלי אליהם. אני משנה ומשתנה לפי תקופות בחיים,מפגשים עם אנשים שונים ומסקרנים. אני חושבת שזה חלק מההתפתחות שלי כיוצרת.

האם לדעתך משפיע סגנון הלבוש שלך על עבודת העיצוב?
הכל תלוי אצלי במצב הרוח של התקופה או אפילו של היום..מה שאני מחליטה ללבוש בבוקר ישפיע עלי לוודאי לאורך כל היום וכל ההחלטות העיצוביות אותן אקבל.

האם תהיי מוכנה ללבוש בגד שלחלוטין אינו בסגנון שלך? לארוע או פגישה עם דרס קוד מסויים?
למרות שארגיש פחות בנוח אנסה..חשוב לי שהמראה יהיה שלם גם אם זו לא כוס התה שלי.

https://www.facebook.com/new.ninadesign

http://ninadesign.co.il