המעצבת אמנדה קרמר, בת 36, נשואה ואם לשישה ילדים הפכה להיות אחד השמות החמים במגזר הדתי בישראל וגם בעולםamanda11713a

הסטודיו שלה נמצא בגבעת שמואל צמוד לבית המגורים, אך הפריטים שלה משווקים בכל רחבי הארץ וגם בעולם.

 

שם המעצב: אמנדה קרמר

שם העסק: AMANDA KAMANDA11713b

תחום עיסוק: אופנה, אקססוריז ובגדי ים, טקסטיל, נרתיקי טלית ותפילין

בעלים / שכיר: בעלים

לימודים: לימודי אמנות במכללת אמונה בירושלים, וקורס תפירה בתל אביב עם התמחות בעיצוב כובעים.

תפקידים קודמים: ההתחלה הייתה מקרית ולא יזומה, חברות ושכנות שראו אותי עם כיסוי ראש שמצא חן בעיניהן הופתעו לגלות שהוא מעשה ידי והן ביקשו שאכין להן כיסוי ממש כמו שלי. כך הובלתי לעשייה, בין השאר התחלתי להכין גם נרתיקים מעוצבים לטליתות, הגברים שראו בבתי הכנסת המקומיים את הנרתיקים החדשים, הגיעו וביקשו להחליף את הנרתיק שהיה להם עוד מימיי בר המצווה, השמועה התפשטה וקהל הלקוחות התרחב.amanda11713c
ההפתעה האמיתית הייתה שגם נשים חילוניות התחילו להגיע אליי, הכיסויים שהכנתי היוו עבורן כובעים מעוצבים, החצאיות והשמלות האוויריות התאימו לקיץ הישראלי, שוב הרחבתי את סל העיצובים.

מקור השראה בישראל: הדפסים מאוד משקפים את האופי הישראלי, גם צבעוניות, שילובים של חומרים מגוונים וטקסטורות, ממש כמו שהחברה amanda11713dהישראלית מאופיינת בשונות ובגיוון עצום.

מקור השראה בחו"ל: עיר ההולדת שלי אנטוורפן, משם אני מביאה גזרות קלאסיות ונקיות בהשראה אירופאית. ההשראה האירופאית משתלבת נהדר עם ההשראה מישראל, היא מעדנת ומרגיעה את העיצובים.

חלום מקצועי: התרחבות לשווקים נוספים בארץ ובחו"ל, הקמת חנויות תחת שם המותג AMANDA K שם ישווקו פריטי היודאיקה, כיסויי הראש והאביזרים גם בארץ וגם בערים מובילות בעולם.
פריט שלא יוצאת מהבית בלעדיו: עגילים

איפה נמצאת בעוד חמש שנים: ממשיכה להתפתח, לפתח את המותג ולהקים חנויות בוטיק ברחבי העולם.

את העיצובים של אמנדה קרמר ניתן להשיג באמצעות יצירת קשר בפייסבוק: https://www.facebook.com/AmandaK.high.fashion.accessories

או דרך אתר האינטרנט http://www.amanda-k.com

amandak11713e