ליידי ספיד סטיק משיק לראשונה את סדרת Stainguard -  סדרה המסייעת להגן על הבגדים מפני כתמי שימוש - הודות לפורמולה ייחודית המונעת מהחלקיקים להכתים את הבגדים הלבנים והצבעונייםdeo28613 סדרת Stainguard מאפשרת הגנה לאורך כל היום, לצד הגנה על המלתחה.

הסדרה כוללת 3 מוצרי אנטיפרספרנט בניחוח רענן ועדין לבחירה אישית: ספריי, רול און וסטיק.

כתמים צהובים נוצרים על ידי סבום הזיעה בשילוב חומרים פעילים המצויים בתכשירי אנטי פרספרנט המונעים זיעה. מעבדות ליידי ספיד סטיק פיצחו אתגר זה באמצעות פורמולה פורצת דרך וייחודית המאפשרת אחיזה טובה יותר של הדאודורנט על העור ומניעת התפזרות החלקיקים באמצעות אנטי אוקסידנטים את היווצרות הכתמים הצהבהבים באזור בית השחי. בנוסף, שעווה סינתטית המעוגנת בפטנט ייחודי למותג וכן סויה קשיחה - יוצרים יחדיו מוצר מנצח המאפשר הגנה על הבגדים שלך לצד הגנה בלתי מתפשרת מפני זיעה וריח ל- 24 שעות.

סדרת Stainguard בעלת ניחוח רענן, עדין ונקי, שאינו משתלט על הניחוח שלך, מתאים לכל סוגי העור ולבעלות עור רגיש. מותיר תחושה יבשה, ומעניק לך ביטחון ורעננות לאורך כל שעות היום והלילה.

הסדרה החדשה מעוצבת בהתאם לרוח המותג המוביל ליידי ספיד סטיק, בצבעוניות עזה של סגול דומיננטי. את סדרת סטיינדארד קל לזהות בזכות חולצה לבנה קטנה המתנוססת על הדאודורנט, הדפס הממחיש את הפיתוח החדשני של החברה למניעת כתמים צהובים.

מחיר מומלץ לצרכן
רול און 50 מ"ל: 23.99 שקל

ספריי 100 מ"ל: 24.99 שקל

סטיק 45 גרם: 28.99 שקל

להשיג ברשתות הפארם ברחבי הארץ