La Prairie יוצאת עם הופעת בכורה לסרום החדש Cellular Power Serum בסדרת הטיפוח CELLULAR POWER. הסרום החדש משמש כשומר ראש ווירטואלי יומי נגד הזדקנות העורLaPrairie12513
המדע המתוחכם של הסרום משלב קומפלקס מהפכני היוצר ביטחון עם ביצועים חסרי תקדים המעניקים כוח לעור, החזרת האיזון האופטימלי לעור הפנים, ונעורים ויופי לעור הפנים.

הסרום החדש Cellular Power Serum של la prairie פותח כדי להשלים את הטיפוח האופטימלי ללקוחות סדרת ה- POWER המשתמשות בתכשיר הלילה הרב עוצמתי Cellular Power Charge Night ובאינפוזיות לטיפול ממוקד Cellular Power Infusion. Cellular Power Serum מאפשר לעור לחזק את מנגנון ההגנה הטבעי שלו נגד רדיקלים חופשיים, הודות לטכנולוגיה הפועלת כסוללה המספקת אנרגיה לתאים כדי לתקן נזקים קיימים. הסרום פועל באופן טבעי להגנה עם אנטי אוקסידנט.

באמצעות הסרום החדש, עור הפנים עובד בארבעה שלבים כדי להילחם בסטרס הנובע מהתחמצנות של העור :
1. חיישן מזהה חמצון הגורם לסטרס בעור.
2. מעניק הגנה מפני רדיקלים חופשיים לפני שהם גורמים לנזקים.
3. משחזר מולקולות חמצון כגון חלבונים ו- DNA.
4. מחסל מולקולות הגורמות לנזקים בלתי הפיכים.

הסרום פועל בסינרגיה עם אנטי אוקסידנטיים טבעיים הנחשבים לחיישנים ביולוגיים הפועלים כמערכת אזעקה לגילוי נזקים מרדיקלים חופשיים בעור.

הסרום החדש Cellular Power Serum של la prairie פועל כמנה יומית של כוח, אנרגיה והגנה לעור, מחדיר לעור הגנה עוצמתית , אנטי אוקסידנטים טבעיים הפועלים כ"הגנה עצמית" המפעילה את קו ההגנה, ועוזרים לתמיכתו של העור. כך, העור נשאר במצב מתמיד בו הוא "מתריע", עם יכולת לתפקד בצורה אופטימלית. הסרום ממריץ אנרגיה, מגן נגד רדיקלים חופשיים ומפחית מראה של לחץ בעור ומשחזר את פעילות התאים כמו בעור צעיר.

סדרת CELLULAR POWER החלה את דרכה עם השקת היצירה הראשונה בסדרת ה"מומחים" של לה פרירי: העירוי המהפכני לעור הפנים ה- Cellular Power Infusion – טיפול ממוקד ל 4 שבועות המבטיח להחזיר לעור הפנים את נעוריהם. העור נראה לאחר הטיפול, צעיר הרבה יותר, הודות לפטנט הפועל בשלושה ממדים בו זמנית ומשפיע על העור באופן מידי בשילוב של אנרגיה, תאים ורקמת העור. מספק אנרגיה לתוך תחנות האנרגיה שבתא הנקרא מיטוכונדריה, בונה מחדש את רקמת העור, מגן על תאי הגזע באפידרמיס.

בהמשך הדרך מדעני la prairie פיתחו מוצר חדש בסדרה, שהשלים את הטיפול הממוקד עם האינפוזיות, עם תכשיר לילה רב עוצמה ה- Cellular Power Charge Night .
מוצר ללילה בעל שתי פאזות ג'ל משי, האחת בגוון לבן המכילה רטינול מרוכז טהור במיקרו קפסולות והשניה בגוון כחול המכילה חמצן. מוצר הלילה מחדש את מרקם העור בלילה, בשילוב הרטינול והחמצן, העובדים בסינרגיה בלילה ותומכים בהתחדשות תאים כדי להתעורר בבוקר למראה של עור צעיר יותר.

מעתה סדרת ה POWER מאפשרת לחדש, להטעין את העור בכוח עם שלושת המוצרים :
Cellular Power Serum מגן מעניק אנרגיה יום יומית
Cellular Power Infusion ממריץ ומעניק אנרגיה 4 פעמים בשנה
Cellular Power Charge Night מבריא ומטעין אתר בלילה

על הסרום החדש של la prairie - cellular power serum
סרום יומי זה פועל ומטפל בשלושה שלבים נגד הזדקנות העור. מבטיח אנרגיה סינרגטית, שמירה והגנה בנוסחה יוצאת דופן, עם כל הרכיבים החיוניים לשמירה על מראה עור צעיר ובריא.LaPrairie2513a
העור מתחיל את החיים עם נוגדי חמצון המעניקים "הגנה עצמית" כרשת טבעית של עור הפנים. בתוך רשת ההגנה ישנם חיישנים ביולוגיים הפועלים כמערכת אזעקה לגילוי נזקים מרדיקלים חופשיים בעור. כאשר העור צעיר החיישנים מתפקדים ברמה אופטימלית, ככל שאנו מתבגרים העור רגיש ללחצים מרדיקלים חופשיים, רעלים, וכימיקלים באטמוספרה ולכן מערכת החיישנים אינה מתפקדת באותו קצב כפי פעל כשהיה צעיר.

מדעני la prairie הסתמכו בעיקר על נוגדי חמצון אקטואליים בכדי להילחם במאבק נגד הרדיקלים החופשיים ונגד הזדקנות העור. מדעני la prairie פיתחו קומפלקס ביטחון וחיזוק מהפכני בשם "כוכב ענק", המכיל אצות מיקרו כחולות ועלי דייזי, המפעילים בעוצמה את הכוח הדועך של ההגנה הטבעית ושומרים על העור בכוננות גבוהה לנזקים מרדיקלים חופשיים. קומפלקס זה מכיל צמחים עוצמתיים ורכיבים שמעוררים את נוגדי החמצון הטבעי של העור, הכוללים thioredoxins וגלוטטיון.

זוהי הנוסחה להגנה המשוכללת ביותר שנוצרה אי פעם. קומפלקס הכוח וההגנה מחדשים ומחזקים את המערכות הפנימיות של העור ומאפשרים לעור לעבוד קשה יותר בכדי להגן באופן עצמאי מפני נזקים. נוסחה חדשה זו מחדירה לעור אנטי אוקסידנטים המעוררים את מערכת ההגנה הטבעית של העור באופן עצמאי כדי שהעור יוכל לפעול בצורה אופטימלית. בפיתוח הסרום ההחלטה המכריעה הייתה לכלול בתוכו נוגדי חמצון ולתת במה לרכיבים המרכזיים של ה - .Cellular Power Complex
רכיבים אלה שומרים על תפקוד תאי הגזע, אצות שלג שוויצריות מאריכות את תוחלת החיים של התאים ומנטרלות לחצים הנגרמים מקרני ה UV, ומטריקס המיועד לחדש את מרקם העור.

אופן השימוש המומלץ בסרום החדש cellular power serum של la prairie
• מומלץ להשתמש בוקר וערב לאחר ניקוי העור.
• לחצי על המשאבה לקבלת טיפה אחת עד שתי טיפות בכף היד.
• החדירי עם כריות האצבעות על הפנים והצוואר. הימנעי מאזור העיניים.
• השלימי עם קרם לחות מועדף עלייך של לה פררי.

מחיר מומלץ: 2690 שקל ל-50 מ"ל

ניתן להשיג בנקודות המכירה של la prairie ברשתות המשביר לצרכן, הסופר-פארם, ניו-פארם, אפריל, ובפרפומריות הנבחרות ברחבי הארץ.