באחת מנסיעותיו הקבועות של ד"ר דב קליין למרפאתו באיטליה, נפגש קליין עם צוות מומחים במעבדה קוסמטית, שם פיתח מקדם הגנה חדש SPF40, אשר ישווק בשני ניחוחות שונים לגבר ולאישה ויימכר במחיר אטרקטיבי במיוחדhagana2513
מאחר ובחודשי הקיץ החמים נערים ונערות רבים נחשפים לשמש למשך שעות ארוכות, מקדם ההגנה החדש הותאם במיוחד עבורם, הן מבחינת ההגנה המרבית שהוא מספק, והן מבחינת עלות התכשיר השווה לכל כיס. התכשיר החדש מעניק הגנה מיטבית לעור מפני קרני השמש המזיקות, מסייע במניעת הזדקנות מוקדמת של העור ומסייע במניעת היווצרות כתמי שמש והיפר פיגמנטציה.

כידוע, חשיפה ממושכת לקרני השמש מסבה נזק בלתי הפיך בעיקר לשתי השכבות העליונות בעור, הסכנה העיקרית היא היווצרות של מחלת סרטן העור ומכאן שמקדם הגנה , הינו אפוא השמירה הטובה ביותר על העור.

ניתן להשיג את הקרם בשני ניחוחות שונים האחד בניחוח מתקתק ועדין לאישה והשני בניחוח גברי.

אופן השימוש
למרוח על עור פנים נקי בשכבה אחידה ולהספיג בעור בתנועות עיסוי עדינות. יש להימרח מריחה ראשונה כשעתיים לפני החשיפה לשמש וכמו כן, מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה אחידה ונדיבה של מקדם ההגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. מומלץ להימנע מחשיפה ישירה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה.

מחיר 63 שקל לצרכן

להגברת המודעות בקרב הנוער הצעיר, יימכר התכשיר, הן בקרב הקוסמטיקאיות, והן ברשת החנויות בילבונג והספורט.