חברת הקוסמטיקה הצרפתית PAYOT משיקה בימים אלה את סדרת הטיפוח החדשה: MY PAYOT , הכוללת 6 מוצרים - קרם יום, קרם לילה, קרם עיניים, מי פנים ומסיכת לחותpayot2523 מוצרי הסדרה החדשה מבוססים על "פירות על" גוג'י ואסאי, המעניקים תוספת אנרגיה, לחות והגנה, מעודדים זוהר ומאירים את עור הפנים. סדרת הטיפוח MY PAYOT מתאימה לכל גיל ולכל סוגי העור.

בין הרכיבים הפעילים הייחודים לסדרת MY PAYOT: פרי הגוג'י - פרי יער אדום הגדל בעמקי ההימלאיה ומונגוליה, ומשמש ברפואה הסינית המסורתית להגנה על המערכת החיסונית. בין פעולותיו הנפלאות ממריץ את פעילות התאים באפידרמיס, מחזק את המערכת החיסונית במחזור הדם, ועשיר בנוגדי חמצון של סוכרים וויטמין C הלוכדים את הרדיקלים החופשיים המזיקים לתאי העור. פרי האסאי – פרי יער סגול מדרום אמריקה, עשיר בוויטמינים ומינרלים ומעניק לחות, הזנה וריפוי של השכבה הקרנית, מנקז רעלים וממריץ את מחזור הדם ומעורר את זוהר העור.

My Payot Tonique
מי פנים על בסיס תמציות מפירות על, מעודדים זוהר לעור הפנים ומסירים תאים מתים. מתאים לכל סוגי העור, לניקוי העור בוקר וערב פעמים ביום. מי הפנים בעלי מרקם נוזלי ומרענן ומגיעים בבקבוק שקוף עם משאבה נוחה לשימוש. מכילים את פירות העל גוג'י, אסאי, תמצית ביפידוס פעילה המגנה ומחזקת את המערכת החיסונית, ותמצית אננס המסייעת להסרת התאים הטבעית ומטפלת בפגמי עור. לאחר השימוש העור נקי, נמרץ ומאוזן. יש להספיג לתוך פיסת צמר-גפן ולהחליק על עור הפנים, להימנע ממגע עם העיניים.

My Payot Jour
קרם יום על בסיס תמציות מפירות העל גוג'י ואסאי, מעודד זוהר ומעניק הגנה מקיפה לעור הפנים, מתאים לעור רגיל עד יבש, בעל מרקם קרמי עדין. תמציות פירות העל גוג'י ואסאי תורמות לחיזוק המערכת החיסונית, מגנות מפני רדיקלים חופשיים, ממריצות אנרגיה בתאי העור, עשירות במינרלים חיוניים ופוליפנולים. מעניקות לחות ומגנות נגד גורמים סביבתיים. תמצית ביפידוס פעילה המגנה ומחזקת את המערכת החיסונית, וויטמין B5 המסייע לשמירת רמת הלחות בעור הפנים. לאחר השימוש העור רענן, זוהר, עם תחושת רוגע ונוחות, רך וגמיש. מומלץ למרוח על עור נקי בכל בוקר.

My Payot Nuit
קרם לילה על בסיס תמציות מפירות העל גוג'י ואסאי, מזין ומחזק את העור, מתקן את האפידרמיס ומעניק הגנה מקיפה לעור הפנים. מתאים לכל סוגי העור. קרם הלילה מגיעה בצנצנת זכוכית נוחה לשימוש והוא בכל מרקם קרמי חלק ועדין. מכיל תמצית ביפידוס פעילה המגנה ומחזקת את המערכת החיסונית, ושמן אגוזי לוז המשפר את לכידות התאים נגד רפיון העור ומזין את האפידרמיס. מומלץ למרוח בכל ערב לפני השינה על עור נקי, בתנועות עדינות כלפי מעלה עד לספיגה.

My Payot Fluid
תחליב לחות ליום על בסיס תמציות מפירות העל גו'גי ואסאי, מעודד זוהר ובעל הגנה מקיפה לעור הפנים. תחליב הלחות מתאים לעור מעורב עד שמן, ומגיע בשפופרת נוחה לשימוש ובעל מרקם ג'ל קליל. מוסיף לחות לאפידרמיס, מעורר ומשפר את גוון העור, מותיר את העור במראה נטול ברק.
תחליב הלחות מכיל את פירות העל גוג'י - התורמת לחיזוק המערכת החיסונית, מגנה מפני רדיקלים חופשיים וממריצה אנרגיה בתאי העור, ופרי האסאי – העשיר במינרלים חיוניים ופוליפנולים, התורמים להמרצת מחזור הדם לעידוד הזוהר בעור. תמצית ביפידוס להגנה וחיזוק המערכת החיסונית. כמו כן מכיל תמצית טפיוקה הסופחת עודפי הסבום ותורמת למראה מאט.
מומלץ לשימוש יום יומי בבוקר על עור נקי.

My Payot Regard
קרם עיניים על בסיס תמציות מפירות העל גוג'י ואסאי, מעודד זוהר, מפחית נפיחות וכהות ומגן על העור העדין סביב העיניים. קרם העיניים מתאים לכל סוגי העור, לשימוש פעמיים ביום בוקר וערב על עור נקי, לעסות בעזרת כדוריות המתכת המובנות באריזה ולהספיג סופית בטפיחות בעזרת האצבעות. בעל מרקם קרמי פנינתי עדין. מעניק הגנה אינטנסיבית, מפחית נפיחות וכהות סביב העיניים ומאיר את העור העדין באזור העיניים. קרם העיניים מכיל את תמצית פירות העל גוג'י - התורמת לחיזוק המערכת החיסונית, מגנה מפני רדיקליים חופשיים וממריצה אנרגיה בתאי העור, ופרי האסאי – העשיר במינרלים חיוניים ופוליפנולים, התורמים להמרצת מחזור הדם לעידוד הזוהר בעור. תמצית ביפידוס להגנה וחיזוק המערכת החיסונית. כמו כן מכיל תמצית קמומיל להרגעה וטיפול בכהויות העור.

My Payot Masque
מסיכת לחות, הגנה וזוהר אינטנסיבי על בסיס תמציות מפירות העל גוג'י ואסאי. מתאימה לכל סוגי העור ובעלת מרקם ג'ל מרענן. המסיכה מעניקה הגנה וזוהר תוך 10 דקות ומחייה את עור הפנים. מותירה לאחר השימוש עור חלק וזוהר יותר, עור רענן ומלא לחות ומוסיפה חיוניות וחיות לעור הפנים.
מסיכת לחות הגנה וזוהר מכילה את תמצית פירות העל גוג'י - התורמת לחיזוק המערכת החיסונית, מגנה מפני רדיקליים חופשיים וממריצה אנרגיה בתאי העור, ופרי האסאי – העשיר במינרלים חיוניים ופוליפנולים, התורמים להמרצת מחזור הדם לעידוד הזוהר בעור. תמצית ביפידוס להגנה וחיזוק המערכת החיסונית. כמו כן מכילה ביוסכריד היוצר מעטה על העור לאגירת הלחות מתחתיו.
מומלץ להשתמש עד פעמיים בשבוע, יש להספיג כמות נדיבה על עור הפנים והצוואר, להמתין כ 10 דקות ולהסיר בעזרת מי הפנים של פאיו ולהשלים בקרם לחות המתאים לסוג העור.

מחיר מומלץ לצכן של מוצרי סדרת MY PAYOT
My Payot Tonique מי פנים 185 שקל ל- 200 מ"ל
My Payot Jour קרם יום 260 שקל ל- 50 מ"ל
My Payot Nuit קרם לילה 260 שקל ל- 50 מ"ל
My Payot Fluid תחליב לחות 230 שקל ל- 50 מ"ל
My Payot Regard קרם ג'ל עיניים 210 שקל ל- 15 מ"ל
My Payot Masque מסיכת זוהר לחות והגנה 210 שקל ל- 50 מ"ל

ניתן להשיג בנקודות המכירה של PAYOT ברשת הסופר-פארם