הנקל סוד משיקה לקראת ראש השנה והחגים המתקרבים את סומט ג'ל - הג'ל לניקוי הכלים במדיח, שמיוצר בטכנולוגיה ייחודית ובפורמולה חדשה ומציע פתרון יעיל, נח וחסכוני להדחת הכליםsomat22813

הג'ל מתמוסס במהירות ומנקה ביעילות גם לכלוך קשה ועקשן כבר במחזור ההדחה הקצר והחסכוני. כמו כן, המוצר מוצע בבקבוק ייחודי המפריד בין שתי הפורמולות בשני תאים נפרדים, המאפשרים לשמור על איכותן באופן מקסימאלי עד לרגע השימוש.

סומט ג'ל מציע פורמולה חדשנית ואריזה ייחודית המשלבת בין שני תאי נוזלים מופרדים המשתלבים יחדיו במזיגה ויוצרים פעולה משולבת של שתי הפורמולות לניקוי מושלם. בזכות המבנה הייחודי בעל 2 התאים הנפרדים, איכותה של כל פורמולה נשמרת באופן מקסימאלי,; יעילות האנזימים לא נפגעת והאקטיביזציה של הפורמולה מתרחשת בסמוך לתהליך הדחת הכלים. תא אחד מכיל פורמולה אלקלית בעלת PH גבוה המפרקת את השומנים ביעילות גבוהה. בעוד שהתא השני מכיל פורמולה אינזמטית וחומרים פעילי שטח המפרקים את החלבונים, הפחמימות ושאריות הלכלוך הקשה ומעניקים ברק מושלם.

בסדרה מוצעים 2 מוצרים:
ג'ל סומט מולטי פרפקט- מנטרל שומנים, 650 מ"ל
ג'ל סומט מולטי פרפקט- בתוספת חומץ להברקה, 650 מ"ל

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק ברחבי הארץ, מחיר מומלץ לצרכן: 39.99 שקל

לקראת ראש השנה והחגים, Somat - מותג ניקוי הכלים, מנפץ את המיתוסים על הדחה במדיחי הכלים ומציע טיפים מרעננים להדחה נוחה ומהירה

שטיפה במדיח כלים זה בזבוז יתר של מים – לא נכון! בתהליך שטיפת כלים ממוצע במי ברז שאורכו כ-10 דקות, מתבזבזים מדי דקה כ- 10 ליטר מים בממוצע, כלומר מעל 100 ליטרים! לעומת זאת, הדחת 12 מערכות כלים במדיח חדש, צורכת 12 ליטרים של מים בלבד. מתברר, אם כך, שבניגוד למיתוס - מדיח הכלים הוא מוצר חסכוני במים בצורה משמעותית לאותה כמות כלים, לעומת שטיפה ידנית.

שטיפת כלים ידנית מנקה יותר טוב- לא נכון! חומרי הניקוי למדיח חזקים ומרוכזים יותר מחומרי הניקוי לשטיפה ידנית אשר עדינים בשל המגע עם הידיים. בנוסף במדיח הכלים טמפרטורת המים היא 50-75 מעלות צלזיוס, חום שהידיים לא יכולות לשאת ולכן כושר הניקוי, ההגיינה ופירוק שאריות המזון טובים יותר במדיח הכלים משטיפה ידנית.

יש חשיבות לדירוג נתוני צריכת החשמל במדיח – נכון! לפני שרוכשים מדיח כלים רצוי לשים לב לנתוני צריכת החשמל והמים שלו. מומלץ להעדיף מדיח בעל דירוג A המעיד על פעולה חסכונית באנרגיה. על פי נתוני חברת החשמל, מדיח כלים רגיל צורך 2.5-1.5 קילו ואט לשעה. כך שמדיח בעל צריכת חשמל של 1 קילו ואט לשעה נחשב חסכוני.

מדיח מיועד רק לכלים מאוד מלוכלכים – לא מדויק! אם הכלים לא מלוכלכים מדי, כדאי עדיין לשטוף במדיח אך מומלץ לעשות שימוש בלחצן תוכנית מהירה המיועד לקצר את משך הפעולה. תוכנית זו מגדילה את לחץ המים ומורידה את הטמפ' וחוסכת 20 אחוז עד 25 אחוז מצריכת המים והחשמל. במקרה של כלים מלוכלכים, ניתן להשתמש בתוכניות חסכוניות בחשמל בשילוב סומט ג'ל מנטרל שומנים המותאם להשגת תוצאות מבריקות בכל תכנית הדחה ובכל טמפרטורה.

לא מומלץ להעמיס את מדיח הכלים – לא נכון! כדאי ומומלץ למלא את המדיח עד למקסימום. בכך יהיו ניצול מיטבי של קיבולת המוצר וניצול מקסימלי של צריכת המים והחשמל אולם ישנה חשיבות לאופן בו מסדרים את הכלים במדיח: את הכוסות יש להעמיד ביציבות ובאופן שלא יגעו זו בזו, כך לא תחסם זרימת המים בין הכוסות ולא יופיעו שריטות הנוצרות מפגיעה של הכוסות זו בזו. כוסות גבוהות מומלץ שלא להעמיד בקצה סלסלת המדיח, בכדי שלא יחסמו את זרימת המים לכל חלקי המדיח ולכל הכלים.

מדיח נקי מביא לתוצאות טובות יותר – נכון! בכדי לשמור על פעולה תקינה של המדיח ותוצאות ניקוי טובות יותר, חשוב מידי מספר חודשים לנקות את המדיח משאריות שומן ואבנית אשר הצטברו בחלקים הפנימיים של המדיח, באמצעות סומט מנקה מדיח תכשיר יעודי המנקה שאריות מזון ושומן בחלקים הפנימיים ובצנרת המדיח.

פריטים מלוכלכים יותר וגדולים עדיף לשים על המדף התחתון – נכון! עוצמת הניקוי במדף התחתון גבוה יותר ולכן מומלץ להניח שם את הכלים המלוכלכים במיוחד בעוד את הכלים העדינים או עם הלכלוך הקל מומלץ להניח במדף העליון.

מומלץ לבדוק את רמת הלכלוך במדיח באופן קבוע – נכון! כדאי להשתמש בחיישן לכלוך הקיים ברוב המדיחים החדישים. החיישן דוגם את רמות הלכלוך במים ומפעיל אוטומטית את המדיח ובכך מתאים את כמות המים והטמפ' למידת הלכלוך, למניעת בזבוז מים ואנרגיה.

בדיקת הפילטר במדיח חשובה – נכון! למיקסום פעולת ההדחה, כדאי לפני הכנסת הכלים למדיח לבדוק שהפילטר של המדיח נקי משאריות מזון ובמידה ונותרו שאריות, לנקות את הפילטר, כדי שהמים יסוננו בתהליך הניקוי. בנוסף, מומלץ להסיר בעזרת מברשת את הלכלוך הגס, בטרם הכנסת הכלים למדיח.

בתקופת החג בה מדיח הכלים עובד נאמנה שעות נוספות ומנקה את הררי כלי האירוח, חשוב לדאוג גם לניקיון המדיח ולרענונו, על מנת שימשיך לפעול ביעילות ולשרת אותנו לאורך זמן. במסגרת זו מציעה Somat את Somat מנקה מדיח, המיועד לניקוי מדיח הכלים ומסיר ביעילות שאריות שומן ואבנית, המצטברים בגופים ובצינורות שונים במדיח וגורמים להפחתת יעילות השטיפה ולריחות לא נעימים. כמו כן, מנקה המדיח אפקטיבי נגד חיידקיים ובקטריות העלולים להיווצר במדיח.

שימוש קבוע של אחת לרבעון ב- Somat מנקה מדיח שומר על פעולתו התקינה של מדיח הכלים ומביא לתוצאות ניקוי טובות יותר על ידי סילוק שאריות שומן ואבנית. כמו כן מציעה סומט את Somat ג'ל בתוספת חומץ להברקה שהינו ג'ל הדחה חדשני ומהפכני בעל שני תאים לשתי פורמולות נפרדות המשתלבות יחדיו בסמוך להדחת הכלים, הג'ל המתמוסס מיידית ומתאים לכל תכניות ההדחה ולכל טמפרטורה.

חברת הנקל סוד בע"מ מתמחה בפיתוח, שיווק ומכירה של דטרגנטים, טואלטיקה, קוסמטיקה, דבקים וטכנולוגיות. החברה היא בבעלות מלאה של הנקל, שרכשה את חטיבת סוד מחברת שמן, הפועלת מ- 1924 ומסמלת את ראשית התעשייה הישראלית. מוצרי החברה מלווים את ישראל מטרום הקמתה ועד היום. בהנקל סוד בע"מ נמצא שילוב ייחודי של שיווק מותגים בינלאומיים מובילים כגון מוצרי הכביסה של Persil, מוצרי טיפוח ועיצוב שיער Indola, Gliss וצבע לשיערPalette , שניהם מבית Schwarzkof , לצד מותגים ישראליים ותיקים, שפותחו בארץ ומוכרים היטב לצרכן הישראלי, כמו אבקת הכביסה ומרכך הכביסה סוד והמותג הוואי.