במסגרת הקמפיין תדגמן בר פאלי את מגוון בגדי הים והאביזרים שבקו זהbar9414
לדברי סרג' דרעי, מנכ"ל רשת רנואר: "אחרי ההצלחה חסרת התקדים שנחלה כניסתנו לתחום הנעליים אנו נכנסים כמו שצריך גם לתחום בגדי הים ומשיקים קולקציה גדולה מאד ומגוונת מאד של בגדי ים המתאימה לקו האופנתי של רנואר. אנו בטוחים כי הלקוחה שלנו תעריך את ההשקעה שעשינו עבורה ורחיב את סל הקנייה שלה ברשת שלנו".

רנואר נכנסת לתחום בגדי הים, ומשקיעה למעלה משני מיליון שקל בהחדרת קו בגדי ים נרחב ומגוון לכל אחת מ 118 סניפיה ברחבי הארץ. במרביתם תשווק הקולקציה בפינות מכירה ייחודיות בפורמט שופ אין שופ.

רנואר ממשיכה את עונת קיץ 2014 עם הפרנזטורית הרשמית שלהם זו העונה השמינית אור גרוסמן שתוביל עם קמפיינים ייחודים לעונה אך בנוסף בחרה בדוגמנית והשחקנית הבינלאומית בר פאלי למובילת קו בגדי הים של המותג.

כחלק ממהלך חדשני של הרשת נבחרה פאלי להוביל לראשונה קמפיין בגדי ים בו תצטלם לקטלוג ייחודי שיציג את מגוון הפריטים לקראת עונת הרחצה לקיץ 2014.
במהלך עונת הקיץ הקרובה, רנואר תעלה הרשת במגוון קמפיינים בפרישת מדיה רחבה, במסגרתם סרטוני טלביזיה בערוצים המובילים, קמפיינים ברשתות חברתיות, אינטרנט, מודעות בעיתונות ומגזינים נבחרים ועוד.