קבוצת אלטיטיוד קיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבא ולשווק את צמידי המותג האיטלקי Cruciani בישראלGASTEL12513
הצמיד יימכר בקניון רמת אביב בדיזינגוף סנטר ובחודש יוני יכנס גם לקניון איילון

הלהיט האופנתי של המותג האיטלקי Cruciani שהושק לפני כשלוש שנים והפך לפריט חובה בקרב שוחרי האופנה ברחבי העולם ביניהם מפורסמים רבים, מגיע בימים אלה לישראל ונוחת בקניון רמת אביב ובקניון דיזנגוף סנטר בתל אביב ובהמשך צפוי להיפתח בחודש יוני בקניון איילון ברמת גן וסניפים נוספים בקניונים מובילים בפריסה ארצית . צמידי Cruciani מיובאים על ידי קבוצת אלטיטיוד שקיבלה את הזיכיון הבלעדי לייבוא ושיווק המותג בארץ.

מדובר בקולקציה של צמידים אופנתיים בצורות כמו לבבות, תלתן, כוכב ים, פרפרים, אינסוף, שודדי ים הארוגים מתחרת מקרמה לצמיד ומגיעים במגוון של כ- 40 צבעים. הצמידים הטרנדים המגיעים בשני גדלים המתאימים לילדים או למבוגרים. צמידי Cruciani מגיעים באריזה יוקרתית ומהודרת המאפשרת לרכוש את הצמיד כמתנה. בטווח המחירים: 35-100 שקל.

צמידי Cruciani תפסו תוך זמן קצר מקום מרכזי בעולם שוחרי האופנה ובקרב סלבריטאים בינלאומיים כמו פריס הילטון, בר רפאלי, היידי קלום ופסיי (שאחראי ללהיט גנגאם סטייל), דיטה וון טיז וניקול מרפי ואחרים שהצטרפו אף הם לעדת המעריצים ההולכת וגדלה של העונדים הצמידים ברחבי העולם בשנת 2012 מכרה Cruciani למעלה מ- 10 מיליון צמידים ברחבי העולם. בכל חודש נפתחות חנויות נוספות ברחבי העולם באירופה, ארה"ב והמזרח הרחוק.
.
חברת קרושיאני נוסדה בשנת 1992, על ידי לוקה קפרי, במטרה להעביר את הערכים ואת תרבות המשפחה תוך שליחת מסר של מצוינות. הפריטים של החברה מיוצרים אך ורק באיטליה, ומייצגים שבמורשת תרבותית מובחרת, ואמנות שנמצאת בהתפתחות מתמדת, שני צרכים שלא יכולים להגיע לכדי מיצוי מחוץ לאיטליה. היעד אליו שואפת החברה הוא להשיג ייצור של פריטי אופנה שעונה על הצרכים והדרישות של כלל השוק, תוך שמירה על הרמות הגבוהות ביותר של איכות בשילוב עם אומנות.חזון החברה לפיתוח מאווים והפיכתם גשמיים. הקולקציות של קרושיאני מופצות ברחבי העולם, עם יותר מארבע מאות נקודות מכירה בחנויות מובחרות, כדוגמת איסטן שבטוקיו, מרקורי במוסקבה, וברגדורף-גודמן האגדית בניו יורק. כמו כן, ניתן להשיג את הפריטים ברשת הקמעונאית של החברה, במילנו, פורטה דה מרמי, קורמיור, טוקיו, דובאי, מדריד וקאפרי.