מותג האופטיקה JUST eye fashion מציג את קולקציית JUST+ החדשה עם המוטות המתחלפים - קליק אחד למראה חדש לחלוטין למשקפיים עם הפטנט הבלעדיjust8513a


מתוך מגוון ענק של אלפי צבעים ועיצובים. מחליפים מצב רוח בקליק, מחליפים את הבגדים בקליק, מחליפים את הקצב בקליק ועכשיו גם מחליפים את הלוק – בקליק אחד.

מותג המשקפיים JUST eye fashion מציג את קולקצית JUST+, סדרת משקפי ראייה מעוצבים בעל הפטנט הבלעדי עם המוטות המתחלפים בקליק אחד. הקולקציה החדשה מגיעה במסגרת מלאה ובחצי מסגרת וכוללת אלפי שילובים של דגמים ומוטות מתחלפים בעלי הדפסים וצבעים שמתאימים לכל דגמי המותג. הקולקציה מעוצבת בהשראת הטרנדים המובילים בעולם האופנה: הדפסים גרפיים, בלוקים של צבע, השראות אתניות, מראה מינימליסטי ועוד.

משקפי Just+ עומדים בתווי תקן מחמירים בישראל וברחבי העולם ונחשבים לאיכותיים במיוחד: המסגרת עשויה -TR90, חומר פלסטי איכותי אשר ניחן במשקל קל ובגמישות רבה – אלו מקנים למשקפיים עמידות לאורך זמן. בנוסף קיימת אחריות למשך שנתיים על המשקפיים. משקפי Just+ מגיעים בצירוף נרתיק עם תא ייעודי מיוחד לאחסון המוטות המתחלפים וזוג מוטות נוסף לבחירה אישית מתוך הקולקציה.

JUST eye fashion מבית חברת פייר מרקטינג בע"מ הינו מותג כחול לבן המביא גאווה ישראלי בכל רחבי העולם. המותג משווק ונמכר בהצלחה בקנדה, אוסטרליה, גרמניה, אוסטריה, צרפת, טורקיה, פולין, יוון, צ'כיה, סלובקיה ועוד. בישראל נמכרים משקפי JUST eye fashion במאות חנויות אופטיקה מובחרות ברחבי הארץ.

טווח מחירים: 1,250-1,350 שקל (כולל זוג מוטות להחלפה)

לבירור החנות הקרובה

www.justeyefashion.com

טלפון: 09-9555974